Bardzo dobry zespół na wesele

 

Moja siostra dopiero niedawno wyszła za mąż. Tak naprawdę to chyba się już nikt tego nie spodziewał bo ona była już zaręczona prawie od dziesięciu lat. I tyle czasu też mieszkała ze swoim narzeczonym. A jednak wszystkich zaskoczył fakt o tym, że oni jednak planują wesele.

Muzyka na żywo na weselu

znany zespół na wesele z kujawsko-pomorskiegoW sumie dla wszystkich była to bardzo dobra wiadomość bo jednak dawno w naszej rodzinie nie było takiej uroczystości. Siostra powiedziała, że oni sami z narzeczonym za wszystko zapłacą. W sumie to obydwoje dobrze zarabiają także stać ich na taki wydatek. Stwierdzili, że wesele będzie na bardzo dużo osób. Bo skoro się już na nie zdecydowali to ma być najlepsza impreza z możliwych. Powiedzieli mi, że będzie u nich znany zespół na wesele z kujawsko-pomorskiego, który w sumie już widziałam na jakiś imprezach. Moim zdaniem ten zespół jest gwarantem tego, że impreza na pewno będzie udana. Bo po prostu grają oni tak dobrze, że potrafią rozruszać nawet najbardziej sztywne towarzystwo. Utwory, które grają są ponadczasowe dlatego też świetnie bawią się przy nich zarówno osoby w średnim wieku, młodzież jak i osoby starsze. Uważam, że nie mogli wybrać inaczej. Gdy już wiedziałam kto u nich będzie grał to tym bardziej nie mogłam doczekać się tej uroczystości. Z mężem długo szykowaliśmy się na to wyjście. W końcu miał być to niezapomniany dzień a potem noc. I tak jak przypuszczaliśmy zespół sprawdził się fantastycznie. Pomimo tego, że grają oni już tyle lat to ciągle są w świetniej formie.

Myślę, że mało kto ma szansę z nimi konkurować. Po tej całej imprezie, którą wspominają bardzo dobrze chyba wszyscy goście spytałam się siostry o koszty. I powiem szczerze, że byłam zdziwiona tym, że za zespół zapłaciła tak mało. Przypuszczałam, że tak dobry zespół jest dużo droższy.

Sprawdź też: www.glambeat.pl