Chcę mieć suchą saunę w domu

Większość moich koleżanek ma bogatych mężów. One same nie pracują i są na ich utrzymaniu. Ja pracuję jako przedszkolanka po cztery godziny dziennie, ponieważ chciałam mieć jakieś zajęcie. Nie mogłabym tak bezczynnie siedzieć w domu.

Mąż kupił suchą saunę i zapłacił niską cenę

sauna sucha w niskiej cenieJedna z moich koleżanek pochwaliła się, że jej mąż zrobił jej niespodziankę na urodziny i kupił saunę do ogrodu. Opowiadała o niej przez całe spotkanie, taka była podekscytowana. Dowiedziałam się, gdzie dostępna jest sauna sucha w niskiej cenie i postanowiłam o tym porozmawiać z moim mężem. Na saunę chodzę dwa razy w tygodniu a gdybym miała ją na miejscu to zaoszczędziłabym nie tylko pieniądze ale i czas. Miałam przygotowane dość dobre argumenty. Najważniejszym był fakt, że ta sauna sucha w niskiej cenie jest do nabycia to mąż wcale nie poniesie tak dużych kosztów. Mam nadzieję, że nie będzie robił problemów. W sumie to zawsze spełnia wszystkie moje prośby i liczę, że tym razem będzie tak samo. Mąż z delegacji wraca dopiero w weekend i musiałam czekać. Nie chciałam tego tematu poruszać podczas rozmowy telefonicznej. Kiedy w końcu przyjechał to postanowiłam z nim od razu porozmawiać. Jak już odpoczął i zjadł obiad to nadmieniłam o saunie, którą ma moja koleżanka. Wtedy mąż powiedział, że mi też przydałaby się w domu taka, żebym nie musiała ciągle tłuc się na drugi koniec miasta. Zaskoczył mnie tym stwierdzeniem i od razu powiedziałam gdzie dostępna jest sauna sucha w niskiej cenie i pojechaliśmy następnego dnia ją kupić.

Teraz i ja mam saunę w domu. Również pochwaliłam się tym swoim koleżankom, które zaprosiłam do siebie na weekend. Mąż znowu wyjeżdża i będziemy miały cały dom tylko dla siebie. To będzie na pewno dość miłe spotkanie w dobrym gronie.