Chciałabym mieć stworzoną dobrą stronę internetową

Cześć, mam na imię Magda! Od jakiegoś czasu zajmuję się projektowaniem ubrań. Jeszcze do niedawna swoje ciuch tworzyłam dla moich koleżanek i na użytek własny, jednak z czasem okazało się, że podobają się one szerszej grupie ludzi.

Tworzenie stron internetowych jest mi nieznane

tworzenie stron internetowych Pomyślałam, więc że przydałby mi się ktoś, kto tworzy strony internetowe. Chciałabym założyć taki mały sklepik internetowy, dzięki któremu Wrocław poznałby moją twórczość. Nie robię sobie jakiś wielkich nadziei, ale pomyślałam, że warto byłoby spróbować. Sama kupuję dużo ciuchów w sieci. Uwielbiam serwisy internetowe zajmujące się modą, więc chciałabym żeby ta moja strona wyglądała podobnie, żeby miała klasę i przyciągała uwagę. Niestety sprawne tworzenie stron internetowych we Wrocławiu to dla mnie kompletna abstrakcja, dlatego też bardzo zależy mi na tym abyście polecili mi jakąś naprawdę dobrą i znającą trendy osobę, dla której projektowanie stron jest sposobem na życie. Jako, że jestem jeszcze młoda i dopiero rozwijam swoją działalność, jak się domyślacie nie dysponuję jakimś dużym funduszem. Dlatego też zależałoby mi na tym, aby ta firma, czy osoba nie zdarła ze mnie wszystkich oszczędności. Mam nadzieję, że będziecie mi w stanie pomóc i polecicie jakiś fajnych ludzi, którzy stworzą dla mnie idealną stronę. A, zapomniałabym! Myślicie, że można by było stworzyć również aplikacje internetowe? To znaczy taką aplikację, która informowałaby ludzi o nowych projektach i postach na stronie, chociaż wydaje mi się, że takie rzeczy nie są już tanie. Tak, czy owak, czekam na wasze polecane osoby. Dla tych, którzy mi pomogą, obiecuję zaprojektować jakiś super ciuch.

Naprawdę uwielbiam to robić i strasznie się cieszę, że być może Świat również polubi moje projekty. Pozdrawiam serdecznie i czekam na informacje! Pozdrawiam!