Dlaczego warto filtrować wodę?

Każdego dnia podsuwam wam nowe sposoby, na to by zachować zdrowy wygląd i dobre samopoczucie. Ostatnio jednak zauważyłam, że nie poruszyłam z wami, tego najbardziej podstawowego tematu. Nigdy nie rozmawiałyśmy o wodzie, która jest przecież podstawą tego wszystkiego.

Filtrowanie wody – zadbaj o swoją skórę i włosy

filtrowanie wodyDzisiaj jednak, to naprawimy. Na samym początku chciałaby jednak, żebyście odpowiedziały mi, ale też przede wszystkim sobie na kilka ważnych pytań. Po pierwsze, czy wiecie, moje drogie, czym jest uzdatnianie wody? Po drugie, chciałabym się od was dowiedzieć, czy któraś z was robiła może kiedyś testy na twardość H2O w sowim domu, zainwestowała w zmiękczanie wody? I najważniejsze, czy którakolwiek z was robiła kiedyś test na badanie zawartości żelaza w wodzie? Wiecie, że w obecnych czas naprawdę dostępne są już przeróżne filtry w dostępnych cenach, które mają za zadanie odżelazianie wody! Moje kochane, to naprawdę nie są przelewki, najlepsze filtrowanie wody nie jest istotne tylko w kwestii wody pitnej. Powinnyśmy zwrócić uwagę, również na tę wodę, której używamy do kąpieli, czy nawet do prania. Naprawdę bardzo zależy mi na tym byście zwróciły uwagę na ten problem. Możemy o siebie dbać każdego dnia, chodzić do wykwalifikowanych specjalistów od urody, ćwiczyć w najpiękniejszych i najmodniejszych siłowniach, stosować zdrowe wyrafinowane diety, co z tego, jeżeli w żyłach naszego domu będzie płynęła zatruta substancja! Twarda, pełna żelaza woda, powoduje, że nasza skóra jest przesuszona, a włosy sztywne i nieprzyjemne w dotyku. Proszę was bardzo przyjrzyjcie się temu bliżej i w razie potrzeby nie bójcie się zainwestować w uzdatnianie wody.

 

Przecież, to tak naprawdę jest inwestycja w dobro wasze i całej rodziny! Trochę was nastraszyłam! I dobrze, taki był cel. Mam nadzieję, że dzięki temu zwrócicie uwagę na potencjalny problem w waszym domu. Trzymajcie się zdrowo! Do jutra, kochane!