Billboard i druk

Musiałam przygotować bilbordy i nie bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Postanowiłam, że dziś już sobie odpuszczę i tematem zajmę się jutro z samego rana. Nazajutrz jak wstałam od razu przystąpiłam do działania.

Wrocławski druk był doskonały

drukWe Wrocławiu jest mnóstwo miejsc, w których zrobię bilbordy, ale drukarnia cyfrowa, w której pracuje moja przyjaciółka jest najlepszym wyborem. Zaniosłam do nich swój druk cyfrowy i przekazałam szczegółowe informację na temat wykonania, filtrów oraz wielkości. Przyjęto zlecenie i drukarnia w ciągu dwóch godzin miała mieć już dla mnie gotowy druk, który zleciłam im wykonać. Tego dnia nie było akurat mojej przyjaciółki w pracy dlatego od razu udałam się do Adriana, jej kolegi, ponieważ jest świetny i wiedziałam, że druk wrocław spod jego ręki będzie naprawdę doskonały. Kiedy wyszłam z drukarni to postanowiłam udać się na zakupy, ponieważ miałam kilka rzeczy do kupienia i nie opłacało mi się wracać do domu. Poszłam do pobliskiej galerii ale najpierw postanowiłam coś zjeść i napić się kawy, ponieważ rano nie zdążyłam. Nasza wrocławska galeria jest naprawdę świetna i jeszcze nigdy nie wyszłam z niej bez zakupów. Nawet się nie spostrzegłam, że minęło już półtorej godziny! Po około dwudziestu minutach odezwała się drukarnia do mnie. Pracownik poinformował mnie, że mój druk cyfrowy został wykonany i powielony w ilości jaką zleciłam do wykonania. Wyszłam zatem z galerii i od razu pojechałam do dzielnicy, w której znajduje się drukarnia cyfrowa, która wykonała dla mnie zlecenie.

Bilbordy wyszły perfekcyjnie i byłam szalenie zadowolona, ponieważ druk był taki jak sobie to zaplanowałam a nawet lepszy! Z zadowoleniem wróciłam do domu. Miałam wszystko zrobione i byłam w stu procentach przygotowana a to dla mnie było ważne.