Dostałam propozycję pracy w pensjonacie z dobrymi pokojami

Mam spore doświadczenie w hotelarstwie. Szukam pracy po przeprowadzce. Mój mąż dostał propozycję prowadzenia firmy motoryzacyjnej w Kudowie. Kudowa to mniejsza miejscowość ale stwierdziliśmy, że jest na tyle piękna że warto się przeprowadzić.

Pokoje były nowoczesne

pokojeKudowa Zdrój znajduje się nie daleko naszego obecnego zamieszkania. Postanowiliśmy, że jeśli cokolwiek będzie nie tak to się spakujemy i wrócimy na stare śmieci. Kudowa zrobiła na nas jednak bardzo pozytywne znaczenie. Na początku zatrzymaliśmy się w pensjonacie. Pensjonaty są bardzo różne. Ten, w którym spaliśmy został nam wykupiony przez firmę, w której będzie pracował mój mąż. Do czasu kiedy nie znajdziemy sobie jakiegoś mieszkania na wynajem możemy korzystać z pensjonaty. Noclegi w tym pensjonacie są dosyć drogie. My jednak za nic nie płacimy. Firma funduje nam noclegi. W pensjonacie znajdują się i klimatyzowane pokoje w Kudowie Zdrój i bardzo nowoczesne i pięknie wyposażone apartamenty. Bardzo dobrze czujemy się w pensjonacie, którym mieszkamy. Mamy swoją łazienkę więc na spokojnie możemy sobie gotować. Ja zaczęłam także poszukiwać pracy bo chcę być niezależna. W trakcie śniadania w restauracji przeglądałam gazetę lokalną i wówczas podszedł do mnie właściciel pensjonatu podpytał czym się zajmuję i co chciałabym robić. Okazało się, że w pensjonacie, w którym przebywamy poszukuję asystentki, która byłaby odpowiedzialna za całą organizację. Właściciel podpytał o moje kwalifikację i zaproponował mi pracę. Bardzo ucieszyłam się z możliwości pracy w tym pensjonacie. Pensjonat bardzo mi się podobał i panowała w nim taka rodzinna atmosfera. Bardzo dobrze się tu czułam. Jak mąż wrócił z pracy powiedziałam, o propozycji właściciela.

Pokoje za które miałabym być odpowiedzialna nie były dla mnie czymś nowym. Do tej pory pracowałam w hotelu i także dbałam o gości. Jestem dobra w tej branży i zrobię wszystko żeby właściciel był ze mnie zadowolony.