Kurs języka angielskiego i poszukiwania nowego pracownika

Pracuje w szkole językowej od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. W moim życiu osobistym sporo się dzieje. Okazało się, ze jestem w ciąży. Wczoraj powiedziałam mojemu właścicielowi i stwierdził, że musi zatrudnić dodatkowa osobę na moje zastępstwo.

Kurs języka angielskiego na różnych poziomach

kurs języka angielskiego W każdej chwili mogę iść na zwolnienie a szkoła języków obcych musi mieć kogoś na recepcji. Szkoła językowa jest otwarta w tygodniu od ósmej do osiemnastej a także w soboty od dziesiątej do czternastej. Moja praca jest zmianowa. Najwięcej chętnych zapisuje się na angielski. Niemiecki także cieszy się sporym zainteresowaniem ale angielski jest bardziej popularny. profesjonalne prowadzony kurs języka angielskiego w Katowicach odbywa się u nas na różnych poziomach. Lektorzy posiadają najlepsze kwalifikacje. Szkoła języków obcych zapewnia różne dodatkowe materiały. W naszej szkole są organizowane także kursy dla dzieci. Angielski dla dzieci cieszy się dużym zainteresowaniem. Zajęcia odbywają się na miejscu. Mamy na angielski dla dzieci przygotowana specjalna salę, która jest kolorowa a w środku nie ma biurek i krzeseł. Znajdują się tam poduszki, na których siedzą dzieci. Szkoła językowa daje gwarancję, ze nauka odbywa się w miłej atmosferze. Lektor stara się w jak najbardziej przystępny sposób przekazać swoja wiedzę. Szkoła języków obcych,w której pracuje znajduje się w miejscowości Katowice. Przyjechałam do tej miejscowości na studia ale w międzyczasie się zakochałam i zdecydowałam się zostać. Pochodzę z miasta Chorzów. Moi rodzice cieszą się, ze tak dobrze sobie radzę jeśli chodzi o prace i cieszą się, że niedługo zostaną dziadkami.

To będzie ich pierwszy wnuczek lub wnuczka bo jeszcze nie wiem jaka jest płeć. Kierownik zamieścił ogłoszenie w gazecie lokalnej. Będę musiała wprowadzić do pracy nowo zatrudnioną osobę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl