Dostawca gablot pleksi

Jakiś czas temu zatrudniłem się u swojego znajomego, który prowadzi swoją firmę handlową. Pracuję dla niego jako kierowca i dostarczam zamówione produkty do magazynu. Obroty w tej firmie handlowej są wysokie a ja dzięki temu często otrzymuję zlecenie, ażeby pojechać po towary.

Gabloty pleksi i ich załadunek

gabloty pleksiNiedawno zamówione zostały gabloty pleksi w ilości tysiąca sztuk i jechałem do producenta po odbiór towaru. Przyjechałem z lekkim opóźnieniem, ponieważ w mieście były straszne korki. Kiedy podjechałem od strony magazynu, to wszystkie gabloty pleksi już czekały na załadunek. Zostawiłem auto i pracownicy załadowali mi wszystkie gabloty pleksi. W międzyczasie właściciel firmy, od którego zamawiamy wszelkie produkty poinformował mnie, że wykonują cięcie tworzyw sztucznych i przekazał jakieś ulotki dla szefa. Zebrała je i od razu zadzwoniłem do znajomego, żeby go o tym poinformować. Sylwester się ucieszył, bo często jest mu potrzebne cięcie tworzyw sztucznych i za każdym razem zleca to komuś innemu. Domyśliłem się, że dzięki temu i jak będę miał więcej obowiązków co było mi na rękę. Następnego dnia miałem pojechać po tworzywa techniczne i tym razem całkiem nieźle się wyrobiłem, ponieważ pojawiłem się przed czasem. Powiedziałem od razu temu facetowi, że szefa zainteresowało cięcie tworzyw sztucznych i na pewno się do niego niebawem odezwie w tej sprawie. Ten dzień był bardzo spokojny i dość szybko skończyłem pracę. Jak wróciłem do firmy to kierownik magazynu poprosił mnie o pomoc. Miałem posegregować na magazynie gabloty pleksi, ponieważ Janusz się rozchorował a inni mieli tyle obowiązków, że nie miał go kto zastąpić.

I tak musiałem zostać w firmie do końca dnia pracy, więc stwierdziłem, że zrobię coś pożytecznego. Ułożyłem wszystko i byłem zadowolony.

Więcej na stronie www.pleksi.com.pl