Drukowanie kalendarzy z logo

Od ponad dwóch lat pracuję w należącej do mojego wujka drukarni. Drukarnia ta jest naprawdę ogromna i drukowane są tutaj przeróżne rzeczy. Ja akurat mogę powiedzieć, że mam w tej drukarni bardziej ambitne zadanie, niżeli inni pracownicy, ponieważ zajmuję się drukowaniem i składaniem kalendarzy.

Moi przyjaciele mają kalendarze z logo

kalendarze z logoNiby jest to, jak już wspomniałam ambitne zajęcie, jednakże nie jest to praca łatwa, ponieważ każdy taki kalendarz musi być zrobiony idealnie. Wszystkie zrobione kalendarze sprawdza mój wujek i możecie mi wierzyć, że sprawdza to bardzo sumiennie. Jak coś zrobię nie po jego myśli, to on nie zważa na to, że jesteśmy rodziną, tylko potrafi mnie ochrzanić i wyrzucić zrobiony przeze mnie kalendarz, wskutek czego muszę zrobić nowe. Najcięższe do zrobienia są bez wątpienia kalendarze trójdzielne dla firm, przy takich kalendarzach problem jest z ich składaniem, drukuje się je łatwo, ale jednak później trzeba je złożyć, co sprawia mi często naprawdę ogromne problemy. Najlepiej, jeżeli chodzi o druk, to drukuje mi się kalendarze książkowe z logo, ponieważ nie sprawia mi to żadnego problemu, żeby wydrukować, a następnie zrobić z tego książkę. Te kalendarze najlepiej mi wychodzą, dlatego też praktycznie każdy z moich przyjaciół ma takie kalendarze z logo, które zostały zrobione specjalnie dla nich przeze mnie. Jeżeli chodzi o logo, to jest one wykonywane specjalną techniką, którą jest tłoczenie na gorąco. Aby takie logo wykonać, to potrzebna jest do tego specjalna maszyna, którą w drukarni mamy.

Jeżeli chodzi o jej obsługę, to nie mam z tym żadnego problemu, chociaż przyznać muszę szczerze, że kilka ładnych tygodni zajęła mi nauka tego, jak ją obsługiwać i ustawić wszystko tak, żeby logo wyszło perfekcyjnie. Kilka razy co prawda zdarza się, że mi coś nie wyjdzie, ale to sporadycznie na szczęście.

Kalendarze z dowlonym logo również można znaleźć na: diary.waw.pl