Drzwi drewniane w domach eko

Witam. Dwa miesiące temu zaczęłam remont mojego nowego domu w Lublinie. Generalnie nie zdawałam sobie sprawy z tego, że wymaga to tak wielkich znajomości tematycznych z dziedziny budownictwa. Nie wiedziałam, że nawet sam montaż drzwi jest tak bardzo skomplikowany.

Drzwi drewniane do pokoi

drzwi drewnianeNa szczęście mam bardzo dobrze obeznanego w tym temacie męża. Ze spokojem mogliśmy ruszyć z tematem. Nasz dom ma dwa piętra. Cześć górna to głównie drewno. Podłogi drewniane w zestawieniu z jasnymi kolorami. Miało być jasno, czystko i schludnie. Oczywiście do pokoi tanie drzwi drewniane chełm. Część dolna to jadalnia, salon połączony z aneksem kuchennym, na środku znajduje się wysepka kuchenna, służącą do gotowania. W salonie i w korytarzu mamy panele podłogowe Garaż ma drzwi metalowe. Generalnie chciałabym Was zainspirować do tego, aby zapoznać się tematem naturalnego budownictwa. Istnieje bardzo wiele powodów, dla których warto jest skorzystać właśnie z takiego typu. Przede wszystkim, pierwsza rzecz to oszczędność. Domy ekologiczne, domy z gliny mają bardzo wiele funkcji termicznych. Co mam konkretnie na myśli? Przede wszystkim to, że będąc w tym domu, nie musimy obawiać się zimna ani gorąca. Ma on takie funkcje, że latem jest to idealne środowisko do normalnego funkcjonowania. Z kolei jeżeli idzie o chłodne dni, pora roku typu zima, jesień – to jest to idealne zabezpieczenie. Kiedy rozmawiałam z ludźmi, którzy mają takie domy, to cześć osób przyznała, że nie musiała w ogóle palić! Szok kompletny jak dla mnie. To się nazywa zdecydowana oszczędność.

Czy przekonałam Was do tego, aby zapoznać się z tym tematem? Z pewnością tak. Taką przynajmniej mam nadzieję! Żeby jeszcze bardziej Was do tego zachęcić dodam, że takie domy potrafią być aż pięć razy tańsze niż na przykład tradycyjne budowle czy mieszkania.