Emel jako letnia alternatywa

W ciepłe dni jedyne o czym myślimy to odpoczynek i ochłoda. Nic więc dziwnego, że gdy dochodzi do wyboru stroju staramy się ubrać możliwie przewiewnie i lekko. Te same kryteria dotyczą doboru butów, kiedy chcemy dać odpocząć swoim stopom, ale jednocześnie nadal wyglądać dobrze. Ze względu na krótkie lato nie mamy możliwości by cieszyć się długo chodzeniem w sandałach czy klapkach, dlatego gdy temperatura się tylko trochę podnosi od razu zakładamy letnie buty.

Sandały tylko na lato?

Emel sandałyChoć wielu nie przykłada uwagi do wyboru butów, to specjaliści już dawno zaczęli bić na alarm, ponieważ to właśnie od odpowiednio dobranych butów zależy nie tylko nasz komfort, ale także poprawna postawa i zapobieganie ewentualnym chorobom czy kontuzjom. Ważne jest by obuwie zapewniało odpowiedni stopień wentylacji, dlatego latem kiedy pogoda na to pozwala każdy powinien spędzać jak najwięcej czasu w przewiewnych klapkach czy sandałach. Emel sandały to naturalny wybór na ciepłe dni, ponieważ oprócz wygody, but zapewnia stabilizację, a elastyczna podeszwa daje uczucie komfortu podczas chodzenia. Niezależnie czy wolimy coś eleganckiego lub efektownego niż w prostym i praktycznym sportowym stylu, lekkie buty będą odpowiednim wyborem. Wybierając model dla siebie i zastanawiając się czy wybierzemy klapki czy Emel sandały, ważną rolę odegra pewnie również cena, która powinna współgrać z jakością produktu.

Nawet jeśli nie interesujemy się modą, a dobór naszego stroju nie odgrywa głównej roli w naszym życiu, warto zainwestować w jedną czy dwie pary po prostu dobrych butów. Zimą powinny to być grube buty z indywidualnie dobraną wkładką na twardej podeszwie izolującej od chłodu, równocześnie zapewniające wentylację by stopy nie pociły się nadmiernie. Natomiast latem dajmy stopom odpocząć i zamiast męczyć je wewnątrz buta, lepiej założyć coś lekkiego i komfortowego, np. klapki lub Emel sandały.