Mój szwagier jest kamerzystą

Moja siostra ma bardzo dobrego męża. Musze przyznać, ze zawsze lubiłam Krzyśka. Od początku zrobił na mnie i naszych rodzicach bardzo dobre wrażenie. Krzysiek był pracowity chociaż pochodził z biednej rodziny. Sam zapracował na wszystko co osiągnął. Swoją ciężką pracą i poświęceniem. Warto było się tak angażować bo teraz bardzo dobrze sobie radzi.

Krzysiek filmuje różne uroczystości

profesjonalne filmowanie w gorzowieKrzysiek ma wiele zleceń i siostra często musi być sama w weekendy. Krzysiek filmuje różne uroczystości rodzinne i zazwyczaj ma wiele zleceń związanych ze ślubami czy weselami. Zawsze stara się żeby każdy klient był zadowolony z jego usług. Profesjonalne filmowanie w gorzowie jest bardzo chętnie wybierane przez wielu klientów. Krzysiek ma bardzo dużo zleceń. Pracuje na dobrym sprzęcie i zapewnia wysoką jakość nagrań. Stara się przyjmować każde zlecenie bo w tej branży jest spora konkurencja. Zdaje sobie sprawę, że jego praca jest dosyć uciążliwa dla rodziny ale dzięki niej może zapewnić swojej żonie a także dzieciakom wszystko czego sobie zapragną. Stać ich na zagraniczne wycieczki i mieszkają w pięknym domu z ogrodem. Filmowanie jest najchętniej zamawiane przez klientów szczególnie w miesiącach wiosennych i wakacyjnych. To w tym czasie najwięcej osób decyduje się na śluby i wesela. Krzysiek stara się oczywiście poza sezonem przyjmować inne zlecenia. ma na swoim koncie nagrywanie w przedszkolach i szkołach. Jestem pełna podziwu dla zaangażowania i motywacji mojego szwagra. Sama chciałabym mieć w sobie tyle pasji i czerpać korzyści ze swojego hobby.

Postanowiłam polecić usługi mojego szwagra koleżance z pracy, która powoli szykuje się do ślubu. Krzysiek zbiera już zlecenia na kolejne lata.Nawet nie sądziłam, że kamerzyści mają takie długie zapisy i warto wcześniej rezerwować sobie pasujące terminy.