Firma oferująca buty szuka przedstawiciela

Moje przedsiębiorstwo handlowe otworzyłem dwa lata temu. Sprzedaż jest bardzo dobra, dlatego uznałem, że wejdę na rynki w innych rejonach.

Sprzedaję buty i namioty

namiot turystycznyOferuję doskonałe marki takie jak nikwax, które wszyscy znają, chiruca, która oferuje doskonałej jakości buty oraz naturalnie meindl, która ma świetne buty. Ja sam mam w domu impregnat, który kupiłem w swojej firmie i przyznam, że jestem z niego szalenie zadowolony. Nikwax to doskonała marka i wiem, że produkty, które oferuję na sprzedaż są cenione przez klientów. Ostatnio w sprzedaży pojawił się również duży namiot turystyczny w wielu rodzajach i jego sprzedaż jest na naprawdę wysokim poziomie. Uznałem, że zatrudnię przedstawiciela handlowego, który będzie sprzedawał produkty na terenie innych województw. Jeżeli w mojej firmie będzie przedstawiciel, to na pewno buty będą sprzedawane w jeszcze większych ilościach niż teraz. Ostatnio i tak musiałem powiększyć magazyn, ponieważ każdy impregnat, podobnie jak każdy namiot turystyczny sprzedają się w ogromnych ilościach. Wiedziałem, że marki, które oferuję na pewno wzbudzą ogromne zainteresowanie. Moje dzieciaki też mają buty chiruca a żona ma buty meindl i wszyscy są zadowoleni, ponieważ doskonale się sprawdzają. Zamieściłem ogłoszenie w internecie, że szukam do pracy przedstawiciela handlowego. Zapewniam całe wyposażenie takie jak samochód czy laptopa. Pracownik, który będzie sprzedawał u mnie buty czy inne produkty otrzyma również katalogi dla klientów, ażeby mogli oni dokładnie zapoznać się ze wszystkimi produktami, jakie posiadam w ofercie.

Jestem przekonany, że napłynie mnóstwo zgłoszeń w sprawie pracy. Warunki, które oferuję są bardzo dobre, co wpłynie na zainteresowanie ze strony potencjalnych pracowników. Jestem ciekawy jak to będzie.