Fotografia ślubna – dla nas najważniejsza

Mam na imię Jan. Za rok będziemy brać ślub z moja narzeczoną Ulką. Narzeczona zajmuje się salą i kościołem. Zespołem i kamerzystą. Do moich obowiązków należy znalezienie auta, fotografa i oczywiście zakup garnituru i obrączek.

Poszukiwania fotografa – fotografia ślubna to podstawa

zdjęcia ślubne

Dziwiłem się, ze narzeczona prosiła mnie o znalezienie fotografa aż na rok przed ślubem ale jak trochę podzwoniłem okazało się że to i tak już za późno. Wiele znanych i polecanych fotografów miało już zajęte terminy. Fotograf ślubny, na którym narzeczonej zależało miał zajęte terminy na dwa lata do przodu. Było to dla mnie nie do pomyślenia. Ja rozumiem, że zdjęcia ślubne są ważne bo to pamiątka ale żeby rezerwować fotografia na dwa lata przed ślubem to był szok. Przecież w tym czasie może się tyle wydarzyć. Nie pozostało mi nić innego jak szukanie dalej. Fotografia ślubna we Wrocławiu była bardzo ważna dla narzeczonej. Chcieliśmy mieć śliczny album, który będziemy pokazywać naszym dzieciom. Ula myślała, tez żeby taki album z uroczystości przygotować dla naszych rodziców, żeby również mieli śliczna pamiątkę. Udało znaleźć mi się pana, który przyjął nasze zlecenie w miejscowości Wrocław. Kamil fotograf ślubny ma pięcioletnie doświadczenie i akurat w czerwcu miał ostatni wolny termin. Chyba czekał specjalnie na nas. Pokazałem Uli stronę internetową. Zdjęcia ślubne w jego wykonaniu były na niej zamieszczone. Ulce bardzo się spodobały. Była zachwycona z mojego wyboru. Zarezerwowaliśmy termin. Teraz mogę powoli zabierać się za szukanie i rezerwowanie samochodu a z czasem garnituru.

Już nie mogę się doczekać naszego ślubu a potem pamiątek w postaci zdjęć. Jesteśmy już po uroczystości. Fotograf ślubny spisał się na medal. Każdy go chwalił. Był niewidoczny. Nie krępował gości a wykonał masę ciekawych i pięknych zdjęć.