Modna odzież damska – ile kosztuje?

Tak naprawdę to ile miesięcznie kobieta wydaje na ciuchy, zależy od tego na ile może sobie pozwolić. Pani prezes w dużej firmie może kupować drogie ciuchy projektantów. Pani z warzywniaka pójdzie zapewne po ciuchy na bazar lub do sklepu z odzieżą używana.

Modna odzież damska  nie kosztuje wiele

modna odzież damskaJednak moim zdaniem średnio wydajemy 100 złotych na miesiąc. Jest to dość optymalna kwota. Jednak kobieta nie wyda ani złotówki, a inna 200 złotych. Moim zdaniem ubrania szczęścia nie dają. Daje je ubieranie ich. Gdy np. idziemy z ukochanym na randkę, na ślub brata czy do klubu. Wówczas nasze ubrania dodają nam pewności siebie i wyrażają nasze nastawienie do świata. Ubrania są ważne w naszym życiu, ale nie mogą przewyższać podstawowych wartości. Moim zdaniem każdy z nas powinien mieć na sobie schludne i czyste rzeczy. Za parę złotych możemy już kupić kilka ciuchów na czasie, które będziemy naprzemiennie ze sobą zestawiać. Naprawdę nie trzeba wydawać milionów, by człowiek dobrze wyglądał. Ja sama miałam taki okres w życiu, w którym nie miałam pieniędzy na ubrania. Musiałam się zadowolić kilkoma klasycznymi ubraniami, które skutecznie ze sobą zestawiałam. Nie czułam się gorsza od innych. Ubrania to tylko dodatek do naszej osobowości. Moim zdaniem zawsze możemy odwiedzić internetowy sklep odzieżowy i kupić parę rzeczy hurtowo z koleżanką. Wówczas i przesyłka będzie tańsza. Albo odwiedzić sklep z odzieżą damską, która jest sprowadzana z Anglii. Rzeczy używane, też mogą być bardzo dobre. Obecnie ładna modna odzież damska nie kosztuje wiele. Nawet na bazarku kupimy modne koszulki i spodnie.

Nie codziennie są nam w końcu potrzebne długie sukienki wieczorowe. Zresztą na sukienki wyjściowe możemy zbierać przez dłuższy czas, o uroczystości zawsze się wie wcześniej. Także wydajemy tyle ile możemy, ubrania nie mogą zawładnąć naszym życiem.