Ile kosztuje Kross Hexagon 7.0?

 

Rowery górskie to zdecydowanie najpopularniejsze jednoślady. Nie mówimy tu tylko o naszym kraju, ale o sytuacji na światowym rynku. Bowiem to właśnie te jednoślady sprzedają się najlepiej, a co za tym idzie, stanowią główne źródło zysku producentów rowerów. 

Górski Hexagon 7.0 od Krossa

kross hexagon 7.0Nie ma co ukrywać – producenci jednośladów, bardzo przykładają się do rowerów górskich, dbając o najmniejsze szczegóły i starając się zaproponować rozwiązania, których nie wprowadziła jeszcze konkurencja. Natomiast Kross jest polską firmą, która nie tylko ma najlepsze jakościowo rowery, ale przede wszystkim niskie ceny. Znacznie niższe od tych, które oferują zagraniczne marki. A skoro dostajemy taką samą jakość za niższą cenę, to dalszy sens poszukiwania najlepszego producenta jest bezcelowy. Kross Hexagon 7.0 to propozycja dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych cyklistów, którzy nie korzystają z roweru tylko w celach rekreacyjnych. 7.0 jest wyposażony w bardzo lekką, aluminiową ramę, wspartą na dwudziesto ośmio i pół calowych kołach. O komfort jazdy zadbają markowe amortyzatory ze stu milimetrowym skokiem. Natomiast za nasze bezpieczeństwo odpowiedzialne są hydrauliczne hamulce tarczowe, które doskonale sprawdzą się na każdej nawierzchni i w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych. Jeżeli szukamy roweru górskiego do dwóch i pół tysiąca złotych to Hexagon „siódemka” jest propozycją idealną. Jego zalety można by mnożyć, ale tylko z tego powodu, iż ma tak mało wad.

Zakup roweru górskiego to nie jest prosta sprawa i każdy cyklista wie o tym z doświadczenia. Natomiast o wiele łatwiej jest, kiedy ktoś nam coś podpowie, lub zasugeruje. Wtedy możemy łatwiej dotrzeć do modelu, na który sami, być może, nie trafilibyśmy w ogóle.