Wykrycie i usunięcie pasożytów biorezonansem

Biorezonans to bardzo skuteczna metoda leczenia wielu problemów zdrowotnych. W przypadku posiadania pasożytów w swoim ciele, koniecznie trzeba się ich pozbyć. Chciałbym opisać działanie takiego biorezonansu, ponieważ niektórzy ludzie zastanawiają się, czy faktycznie jest sens. Oczywiście, że tak, ponieważ dowody na skuteczność takich metod są dowiedzione naukowo. Warto się temu przyjrzeć.

Jak usuwa się pasożyty biorezonansem?

biorezonans na pasożytyZa pomocą drgań można wiele wykryć. Biorezonans na pasożyty jest skuteczny, ponieważ bada się częstotliwość drgań w ciele człowieka. Diagnostyka opiera się przede wszystkim na badaniu aktywności elektrodermalnej. W organizmie człowieka wszystkie drgania mają podobną częstotliwość. Jeśłi znajdują się ciała obce, na przykład komórki, ich drgania będą zupełnie inne. Właśnie po tym się poznaje wszystkie ewentualne pasożyty. W jaki sposób usuwa się je? Tutaj rozwiązanie jest bardzo proste. Są częstotliwości drgań, które sprawiają, że obce komórki są unieszkodliwiane. Dzięki temu nie mogą się już dalej rozwijać w naszym organizmie. Ich usunięcie następuje samoczynnie w ciągu czterdziestu ośmiu godzin. Ludzie, którzy przeszli taką terapię biorezonansem zauważają wtedy znaczną różnice w funkcjonowaniu ich organizmu, są energiczni i czują się dużo lepiej. Wszystko zależy od zbadania częstotliwości drgań. Taka metoda jest zupełnie bezpieczna.

Biorezonans tego typu można wykorzystywać do diagnostyki i pozbywania się pasożytów zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Grunt to dobrać właściwą częstotliwość, aby wyniki były miarodajne. Specjalista powinien otrzymać dokładny raport po wykonaniu biorezonansu, dzięki czemu dowie się, ile pasożytów jest w naszym ciele i ile czasu zajmie się ich pozbycie. Organizm doskonale się oczyści po zabiegu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ciało