Inwestycja przyjaciółki i ogrodzenia gabionowe

Heja dziewczynki, tu wasza ulubiona Krystynka. Piszę bo muszę, się z wami podzielić fenomenalną sprawą jaką widziałam u mojej przyjaciółki. Ostatnio zainwestowała w ogrodzenia gabionowe i muszę przyznać, że wygląda to odlotowo.

Ogrodzenia gabionowe można modyfikować

ogrodzenia gabionoweOd razu ten pomysł wydał mi się nie trafiony i drogi, ale gabiony tanio można zdobyć w wielu wiodących polskich firmach. Gabiony tworzą niesamowite pole do popisu i to nie tylko jako ogrodzenie. Gabiony producent jest w stanie wykonać z nich praktycznie wszystko. Sama byłam zdziwiona, jak mi mówiła, że chce jeszcze zrobić altankę i dróżkę przy pomocy tej techniki. Samo ogrodzenie gabionowe, wykonała z trzech rodzajów kamienia, który warstwami tworzy śliczny wzór, a że dom również ma kamieniami wyłożony to konweniuje niesamowicie. Ma moja przyjaciółka jednak głowę do takich rzeczy, znalazła też pracowników, którzy gabiony tanio wykonają i zaoszczędziła parę groszy na kolejne projekty. Mąż mój widząc te pomysły, zadzwonił do gabiony producent i zagadał, czy zechciałby u nas wykonać tai chodniczek. Cóż chciałam jednak aby te gabiony różniły się od tych co ma moja przyjaciółka, nieco większe kamienie, zdecydowanie bardziej różnorodne kształty. Okazało się że ogrodzenia gabionowe można modyfikować podług uznania, co mnie bardzo ucieszyło. Gabiony producent, okazał się szalenie otwartym człowiekiem i już następnego dnia wysłał do nas swojego pracownika, który do późnych godzin wieczornych z moim mężem omawiali szczegóły dotyczące tego jak gabiony będą wyglądały na naszym podwórku. Rzecz niezwykła, bo mój mąż, który rzadko tak szybko decyduje się na finalizację ofert z tym chłopakiem bardzo szybko doszli do konsensusu i szybko zaczęli umawiać się na przyjazd robotników.

Mówię wam kochane jeżeli, nie macie pomysłu jak zaaranżować swoje ogrody polecam gabiony. Wkrótce każdy szanujący się działkowiec, ogrodnik czy po prostu esteta będzie chciał mieć to u siebie. W linku poniżej wysyłam wam link do solidnego wyrobnika, chociaż może same znacie lepszych.

Więcej o gabionach http://silverstone.com.pl