Jak bardzo przydatny jest podsłuch do telefonu

Mój syn Karol ma bardzo dużo tajemnic. Nie mam mu tego za złe, bo każdy powinien mieć chwilę prywatności. Po jego rozstaniu z dziewczyną zaczął zachowywać się bardzo dziwnie. Coraz później wraca do domu i w czasie rozmów ze mną i z mężem zachowuje się bardzo wulgarnie. Postanowiliśmy, że zamontujemy mu podsłuch w telefonie, by przekonać się, czy nie dzieje się w jego życiu nic złego.

Sprawny montaż podsłuchu w telefonie syna

podsłuch do telefonuBardzo zależało mi na tym, by jak najszybciej dowiedzieć się, co takiego dzieje się w życiu mojego syna. Zależało tez na tym mojemu mężowi, który nie bardzo wiedział jak rozwiązać tę sytuację. W końcu zdecydowaliśmy się na podsłuch do telefonu. Był to bardzo dobry sprzęt, który nabyliśmy w atrakcyjnej cenie. Kiedy syn poszedł się kapać, to razem z mężem zamontowaliśmy podsłuch. Musieliśmy wiedzieć, o czym rozmawia z kolegami, i czy nie wpadł w jakieś złe towarzystwo. Bardzo byłam zdenerwowana, kiedy przeprowadziłam podsłuch pierwszej rozmowy. Mój syn rozmawiał ze swoim kolegą Grzegorzem, który miał swoje za uszami. Okazało się, ze cwale nie chodzi o jakieś nikczemne sprawy. Mój syn po prostu był przemęczony kartkówkami z biologii, bo pani się na niego uwzięła. Powiedział swojemu koledze, że bardzo żałuje, że tak traktuje swoich rodziców, ale nie wiem, jak im powiedzieć, ze już nie daje rady z tą biologią. Bardzo się z mężem przejęliśmy. Wzięliśmy syna na rozmowę, powiedzieliśmy mu o podsłuchu. Był zdenerwowany, ale zaczęłam mu tłumaczyć jak bardzo się o niego martwimy. Zrozumiał i powiedział, że nam wybacza. Razem z moim mężem poszliśmy porozmawiać z panią od biologii.

Powiedzieliśmy, ze nie życzymy sobie takiego gnębienia naszego dziecka i że ma się uspokoić z tą swoją zemstą za coś, czego nasze dziecko na pewno nie zrobiło. Podsłuch bardzo wzmocnił nasze więzi, bo dowiedzieliśmy się, co możemy zrobić, by poprawić warunki życia naszego syna. Jestem bardzo zadowolona z tego sprzętu i na pewno jeszcze go kiedyś wykorzystam.