Klientom podobają się moje dekoracje

Prowadzę swoją firmę i sprzedaję tkaniny a także doradzam moim klientom. Zaczęłam działać w tym biznesie zaraz po studiach. Studiowałam zarządzanie firmą więc miałam podstawy co należy robić żeby utrzymać biznes. Od zawsze lubiłam szyć. Kiedyś na urodziny dostała m od rodziców maszynę do szycia i tak to się właśnie zaczęło. Szycie zawsze sprawiało mi dużo radości. 

Przygotowuję dekoracje okien

dekoracje okienne InowrocławKiedy skończyłam studia. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym. Założyłam stronę firmową i przygotowałam kilkanaście zdjęć z opisami. Wiele razy szykowałam ozdoby z firan i zasłon u nas w mieszkaniu. Moja mama była zachwycona dziełami, które szykowałam. Wiele jej koleżanek zamawiało u mnie różne dekoracje. Miałam już sporo klientek. Chciałam się jednak bardziej rozwijać dlatego zdecydowałam się na swoją firmę. Wszystkie dekoracje okienne Inowrocław, które znalazły się na stronie firmowej zostały przeze mnie zaprojektowane i uszyte. To bardzo ułatwia sprawę. Na razie nie muszę nikogo zatrudniać do projektowania i dzięki temu będę mogła sporo zaoszczędzić. Zainwestowałam w lokal, w centrum miasta niedaleko dużej galerii. W okolicy nie ma żadnego sklepu, który świadczyłby takie usługi jak ja. Zamówiłam kilkanaście wzorów firan a także sporo materiałów na zasłony. Miałam od samego początku sporo klientek. Nie sądziłam, że będę miała aż tyle pracy. Bardzo się z tego faktu cieszyłam.

Dekoracje okienne Inowrocław, które przygotowywałam musiały podobać się moim klientom. Niektórzy prosili żebym przyjechała do nich do domu wy wymierzyła dokładnie okno i doradziła co najbardziej będzie tam pasować. Niektórzy sami wymierzali i robili zdjęcia swojego pomieszczenia i prosili o rade i dobór odpowiednich rzeczy. Byłam pomocna i zawsze wykonywałam każde zlecenie jak najlepiej potrafiłam.