Kontrola nadruku oczami pracownika

Nazywam się Przemysław i jestem przedstawicielem handlowym. Zatrudniłem się na tym stanowisku na przeczekanie, ale praca tak bardzo mi się spodobała, że zostałem w niej na stałe. Oferuję na sprzedaż produkty anvil covers, które są bardzo cenione i chętnie kupowane.

Kontrola nadruku to dodatkowy atut

kontrola nadrukuDzięki temu moja praca jest bardzo łatwa. Ponadto dodatkowym atutem, który przedstawiam klientom jest skuteczna kontrola nadruku, która jest wykonywana w naszym przedsiębiorstwie. Obsługuję całe województwo Kujawsko Pomorskie, ale z czasem mam przejąć Pomorze i Wielkopolskę. Cieszy mnie to, ponieważ będę wtedy zarabiał jeszcze więcej. Ostatnio do sprzedaży został wprowadzony hamulec elektromagnetyczny i miałem go oferować każdemu klientowi. Oczywiście sprzedaż była ogromna i chyba nawet właściciel firmy nie spodziewał się, że aż tak dobrze to będzie wyglądało. Potwierdziło to po raz kolejny, że produkty anvil covers, które sprzedajemy są znane wśród naszych klientów. Ostatnio zlokalizowałem nowe przedsiębiorstwo, do którego postanowiłem się udać z ofertą. Ku mojemu zaskoczeniu właścicielem był mój dawny kolega ze studiów. Dużo ze sobą rozmawialiśmy. Kupił u mnie sprzęgła proszkowe w ilości dwudziestu sztuk oraz noże krążkowe. Ucieszył się, że przyjechałem, ponieważ planował takie zakupy. Zapytałem również czy interesuje go hamulec elektromagnetyczny, który ostatnio wprowadziliśmy do sprzedaży. Oczywiście zamówił kilkanaście sztuk. Byłem bardzo zadowolony z tej wizyty. Sprzedałem mnóstwo produktów anvil covers oraz spotkałem starego znajomego.

Dlatego tak lubię tę pracę. Daje mi ona mnóstwo satysfakcji i zawsze robię dobre wyniki. Wiem, że to jest praca idealna dla mnie, ponieważ doskonale się sprawdzam jako sprzedawca i właściciel zawsze jest ze mnie bardzo zadowolony.