Nasza szkoła tenisa i tani tenis dla dzieci

Któregoś dnia mój ojciec stwierdził, że w moim mieście, nie czeka nas już nic dobrego, i z dnia na dzień praktycznie się przeprowadziliśmy. Jego obiektem westchnień była od dawna Warszawa, dlatego nie zdziwiłem się, że właśnie tam zamieszkaliśmy.

Tenis dla dzieci i kontrola umiejętności

tenis dla dzieciJa byłem bardzo dobry w tenisa, i w swoim mieście chodziłem na dodatkowe zajęcia w szkole z tego sportu. Miałem nadzieję, że w Warszawie, będzie jakaś dobra szkoła tenisa, która nauczy mnie więcej niż mogłem się nauczyć we wcześniejszym miejscu. Jak tylko już dostałem dostęp do internetu, to zacząłem przeglądać oferty. Okazało się, że nauka tenisa to tutaj bardzo popularne zajęcie, więc się ucieszyłem. Zdziwiłem się tylko, bo pani powiedziała, że tani tenis dla dzieci warszawa będzie dla mnie w sam raz. Źle mnie zrozumiała, bo przecież nie potrzebowałem nauki od podstaw, tylko już jakieś tam pojęcie miałem. Kazała mi przyjść, aby zrobić mi taki mały test. Chcieli się dowiedzieć, do jakiej grupy mnie przydzielić. Poszedłem tam od razu w umówiony dzień, i pokazałem co umiem. Byli zaskoczeni, że mam aż takie umiejętności i od razu przydzielono mnie do grupy zaawansowanej. Byłem z siebie dumny, że udało mi się nabrać takiej wprawy, że obce osoby mnie doceniają. A poza tym na zajęciach dla zaawansowanych na pewno nauczę się więcej, bo będę wśród profesjonalistów. Jak widać zmiana miejsca zamieszkania w moim przypadku akurat wyszła na dobre. Teraz będę mógł się uczyć z bardziej wykwalifikowaną kadrą, i będę miał więcej możliwości. Cieszę się, bo bardzo lubię tenis i mógłbym codziennie grać praktycznie.

Moja nowa szkoła faktycznie daje niezły wycisk. Wracam tak spocony i zmęczony, że szkoda gadać. No ale przynajmniej czuję, że moje umiejętności się poprawiają i nabrałem już niezłej wprawy. Niedługo pierwszy mecz.