Kurs angielskiego w szkole językowej

Moja koleżanka namawia mnie od jakiegoś czasu bym poszła z nią na kurs językowy. Ona chciałaby w końcu zacząć się uczyć języka. Stwierdziła, że w szkole język angielski traktowała jako zło konieczne a teraz są tego takie skutki, że nic nie potrafi.

Szkoła językowa jest popularna

szkoła językowa A znajomość języka jednak przydałaby jej się nie tylko w pracy, ale także chociażby podczas wakacji. Tak naprawdę to wstyd jest nie znać dziś języka angielskiego. Na pewno miała w tym dużo racji. Jednak ja nie za bardzo mam czas żeby na taki kurs chodzić. Koleżanka nie ma jeszcze dzieci a ja mam trójkę i często nie wiem w o mam włożyć ręce.A tu jeszcze miałabym chodzić kilka razy w tygodniu na kurs. Obiecałam jednak koleżance, że pójdę z nią do szkoły językowej i sprawdzimy jaka jest oferta.Ta szkoła językowa znajduje się w Bydgoszczy zaraz koło mojej pracy także czekałam na koleżankę przed nią. Okazało się gdy weszłyśmy, ze teraz nauka angielskiego jest tak popularna,że są wręcz nocne zajęcia. A kursy językowe były naprawdę różne w zależności od poziomu i umiejętności językowych a także od tego jaką metodą chciałoby się uczyć. Był nawet angielski przez skype czyli coś co byłoby akurat dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Dobrze, że w tej szkole są osoby, które doradzają jaki kurs dla kogo jest najlepszy. Koleżance zależy na tym by w jakiś prosty sposób nauczyć się mówić. Koleżanka twierdzi, że nie musi mówić idealnie. Ale chciałaby się w końcu dogadać gdy będzie na wczasach za granicą i będzie na przykład chciała się coś spytać w hotelu czy restauracji.

Pani, która była kimś w rodzaju doradcy doradziła, że najlepszy będzie dla koleżanki kurs taki od podstawa skupiający się na nauce zwrotów i słówek. Na kurs będzie chodziła dwa razy w tygodniu. Była naprawdę bardzo zadowolona i wiązała z tym kurem duże nadzieję.

Więcej na stronie lingua-pro.pl