Kuzynka jedzie do Zakopanego do domków

Moja kuzynka świetnie jeździ na nartach. Zresztą ona od małego dziecka zawsze co roku jeździła na nartach. Przez ostatnie lata jeździła tylko za granicą. Po prostu uważa, że stoki tam są dużo lepsze.

Domki w Zakopanem to dobry wybór

domkiJednak dwa lata temu urodziła dziecko dlatego też przez ten okres nigdzie nie wyjeżdżała. Jednak w tym roku mają jechać na narty całą rodziną. Ze względu na to że mała może się zmęczyć przy dość długiej podróż to pojadą do Zakopanego bo przecież tam także jest pięknie. Kuzynka trochę obawia się tego wyjazdu bo jednak jej córka jest jeszcze mała.Jednak na pewno bardziej by się obawiała będąc za granicą. Z tego co mi mówiła to znaleźli naprawdę wspaniałe noclegi o wysokim standardzie. Są to apartamenty przystosowane dla osób, które podróżują z dzieckiem. W apartamencie jest bowiem już łóżeczko a także są nawet jakieś zabawki dla dziecka. Nawet menu jest tak dostosowane żeby zjadło coś nawet najbardziej wybredne dziecko. Mi zawsze podobały się domki w górach i jak znam kuzynkę to ona także wolałaby mieszkać w takim właśnie miejscu. Jednak teraz jest matką i dla niej najważniejsze jest teraz to gdzie dziecko będzie czuło się najlepiej. Ona sobie poradzi także gdy będzie miała luksus podczas wyjazdu. A te domki to pewnie gdy mała będzie większa.Ja im w każdym bądź razie zazdroszczę tego wyjazdu. Wiem, że w górach można naprawdę odpocząć i tam jest tak jak nigdzie indziej. Szczególnie jeśli wypoczywa się aktywnie. Kuzynka ma tylko nadzieję na to, że uda jej się zjechać chociaż parę razy. Jednak skoro jest w górach to chciałaby także skorzystać ze stoków.

A dla takich małych dzieci przecież także są jakieś atrakcje.Kuzynka jedzie tam z mężem także pewnie będą się wymieniać i po prostu zjeżdżać na zmianę. To też jest jakieś wyjście.

Więcej na http://gorskaosada.pl