Jak uczeń opowiadał o częściach do renault na mojej lekcji

Pamiętacie jeszcze, jak mój pomysł o prezentacjach uczniowskich się przyjął? No właśnie. Dlatego opowiem wam o wydarzeniu jakie miało miejsce w ostatnią środę. Na zajęcia przygotował się Edgar, tak to uczeń, rodzice są z innego stulecia.

Części do renault i ich charakterystyka

renault częściW każdym razie Edgar postanowił nam opowiedzieć o swojej pasji jaką są samochody. Przede wszystkim mechanika sama w sobie jest najważniejsza dla niego. Dlatego na zajęciach zrobił prezentacje na których pojawiły się przede wszystkim części do samochodów renault. Okazało się, że ma ogromną wiedzę techniczną. Faktycznie części reno jakie widziałem na jego pokazie, były tak skomplikowane, bo to nie tylko były układy mechaniczne, ale też elektronika, czy inne bardziej zagadkowe dla mnie elementy. Edgar śmiało opowiadał o tym, czym się charakteryzują sprawdzone części do renault. Opowiadał o nich jak bardzo pasjonują go części do samochodów renault. W każdym razie sam byłem jak i moi uczniowie pod wrażeniem jego rozległej wiedzy. Okazało się, że części od renault jakie nam zaprezentował nie były już dostępne w sprzedaży. Stwierdził, że opowie nam jak części renault zmieniały się na przełomie wieków, w jaki sposób rozwijała się branża, jak to wszystko było udoskonalane. I pomyśleć, że ów uczeń jest na kierunku humanistycznym w naszej szkole. Nie omieszkałem zapytać go w czasie przeznaczonym na zadawania pytań. Stwierdził radośnie, że jest świadomy tego, ze zna wszystkie części od renault, że tym samym jest na humanistycznym profilu w szkole, natomiast marzy mu się kariera dziennikarza motoryzacyjnego.

Dlatego tak bardzo przykłada się do nauki, ale też dba o swoją pasję w której chce poznać też każde części do citroena, nie tylko części od renault. Pozazdrościć pasji zaangażowanie tego człowieka to niewiele.