Mieszkanie koleżanki i jej blaty granitowe

Moja koleżanka kupiła ze swoim mężem ostatnio nowe mieszkanie. Mieszkanie jest w Warszawie i jest w naprawdę w bardzo dobrej dzielnicy. W sumie sama chciałabym tam zamieszkać. Do tej pory mieszkali w małej miejscowości w województwie mazowieckim gdzie jak wiadomo mieszkania są dużo tańsze.

To kamieniarz zrobił piękne blaty granitowe

blaty granitoweW sumie za to mieszkanie mogliby spokojnie kupić sobie gdzieś indziej domek. Oni jednak woleli mieć taki komfort by mieć blisko do pracy. Po prostu same dojazdy do pracy trwały bardzo długo. I praktycznie widzieli się tylko wieczorami. Nie było praktycznie na nic czasu. A w przyszłości chcieli mieć dzieci i nie wyobrażali sobie jak do tego wszystkiego dojdzie odebranie dziecka z przedszkola. Dlatego stwierdzili, że choć dużo drożej to wolą mieszkać jednak w Warszawie. Ja wcale nie dziwię się, że akurat taką decyzję podjęli. W sumie wiadomo, że rodzina jest najważniejsza. A co zresztą byłoby im po domku gdyby nie mieli czasu by w nim spędzać czas. Mając to mieszkanie w końcu tez nie musieli wstawać o bardzo wczesnych porach by zdążyć na pociąg. Tata koleżanki jest kamieniarzem i zrobił im piękne stylowe blaty granitowe mazowieckie do kuchni. Koleżanka powiedziała mi, że takie blaty granitowe są bardzo drogie i że normalnie na pewno by ich nie kupili. W sumie te blaty z kamienia wyglądały bardzo dobrze i pasowały do mieszkania. Tata koleżanki przede wszystkim robił schody granitowe do domów. Zresztą takie schody z kamienia cieszą się ostatnio bardzo dużym powodzeniem.

A skoro potrafi zrobić schody to nie był to dla niego żaden problem by zrobić blaty. W sumie dobrze mieć takiego tatę, który może coś pomóc w sprawach wykończenia mieszkania. W sumie czym dłużej przyglądałam się tym blatom kuchennym tym bardziej mi się podobały. Nawet sprawdziłam ile kosztują.