Aranżacja wnętrz i stylowa architektura

Dwa miesiące temu kupiłam sobie nowe mieszkanie. Mieszkanie generalnie rzecz biorąc mi się podoba, ponieważ znajduje się w bardzo dogodnej dla mnie lokalizacji, poza tym znajduje się na osiedlu, które jest strzeżone, a to było naprawdę dla mnie ważne.

Architektura wnętrz i moje mieszkanie

architektura wnętrz Jeżeli chodzi o mieszkanie, również bardzo odpowiadał mi rozstaw tego mieszkania, na którego zakup się zdecydowałam. Nie podobało mi się jednak tutaj wnętrze, ponieważ ewidentnie było urządzone staroświecko, a co tu dużo mówić taki styl nie jest to mój styl ulubiony. Tak więc w celu zmiany wnętrza postanowiłam zatrudnić kogoś, kto pracuje jako architekt wnętrz, żeby mi urządził ładnie to moje mieszkania, tak żebym czuła się w nim dobrze. Moja znajoma poleciła mi jednego Pana architekta, który właśnie w jej mieszkaniu robił projektowanie wnętrz i co tu dużo mówić, dzięki niemu to jej mieszkanie teraz prezentuje się naprawdę bardzo, ale to bardzo fajnie. Nie wiem, skąd ta moja koleżanka dokładnie tego architekta zna, ale z tego co mi wiadomo to skończył on prestiżowy kierunek studiów, jakim jest stylowa architektura wnętrz szczecin na jednej z lepszych francuskich uczelni, także zna się na rzeczy. Dla mnie to dziwne, że ktoś tak uzdolniony i wykształcony pracuje w takim mieście, jakim jest Szczecin, no ale może po prostu ma jakieś powody do tego, żeby właśnie swoją karierę związać właśnie z tym moim rodzinnym miastem. Tego architekta zatrudniłam i miałam dużo szczęścia, bo akurat zwolnił mu się termin. Generalnie ponad miesiąc czekałam na jego projekt, ale naprawdę było warto, bo zaprojektował mi można powiedzieć, że idealne mieszkanie.

Naprawdę wszystko, co zaprojektował jest idealne i muszę powiedzieć, że idealnie po prostu trafił w mój gust. Dzięki niemu teraz w ty moim mieszkaniu czuję się po prostu jak w niebie.