Moja szkoła organizuje kursy językowe za granicą

Prowadzę szkołę językową. W obecnych czasach ludzie stawiają bardzo na wykształcenie. Wiele osób inwestuje w różnego rodzaju kursy. Kursy językowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Postanowiłam moim grupom zaproponować wyjazd zagraniczny w celu nauki języka.

Kursy językowe za granicą i zagraniczni lektorzy

kursy językowe za granicąChcę połączyć naukę z odpoczynkiem. Podobno najlepsze efekty uzyskuje się gdy nauka jest połączona z zabawą. Obozy językowe będą dostosowane do umiejętności językowych a także przedziału wiekowego. Chciałabym tak utworzyć grypy żeby każdy dobrze się czuł. Żeby nikt nie musiał dużo nadganiać. Chciałabym żeby grupy były wyrównane jeśli chodzi o poziom wiedzy. Kursy językowe za granicą będą prowadzone przez zagranicznych lektorów. Oni nie będą znali naszego języka. Będzie można z nimi dogadać się tylko i wyłącznie po niemiecku. Wyjazd organizuję nad morze. Będzie ciepło i przyjemnie a uczniowie będą musieli pilnie się uczyć. Zagraniczne obozy językowe mają to do siebie że dobrze się kojarzą. Nauka nie będzie odbywać się tylko w sali. Chciałabym ale obozy językowe odbywały się w plenerze. Kursy językowe zagraniczne będą dawały możliwość poznania nowych osób z różnych krajów. Przygotowałam informację o kursie. Napisałam wszystkie szczegół. Jak nauka miałaby wyglądać. Gdzie byłby nocleg i koszt kursu. Przez pięć dni miałam już dwudziestu chętnych. Zagraniczne obozy językowe miały zostać zorganizowane jak zgłosi się minimum piętnaście osób. Widzę, że uda mi się to zorganizować. Bardzo się cieszę.

Jeżeli obozy językowe w tym roku mi się udadzą i będę zadowolona z efektu na pewno wprowadzę je do oferty na stałe. Zgłosiło się do mnie sporo młodzieży i dorosłych. Utworzyłam dwie grupy. Wyjazd jest za miesiąc. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że grupa będzie zadowolona.

Więcej o naszych kursach na stronie http://kursy.tee.pl