Pomysł na biznes – drzwi techniczne i nie tylko

Witajcie. Jak już często wam o tym pisałam, nie mogę od prawie już roku znaleźć prace. Ale ostatnio, gdy byłam w Urzędzie Pracy to mnie olśniło. Leżały tam ulotki o tym, jak założyć własną firmę i jeszcze do tego można otrzymać na własną firmę dofinansowanie. Może to jest to? Pomyślałam.

Drzwi techniczne z drewna

drzwi techniczneDobra, jednak co to miało by być. Myślałam dość długi. I w końcu wymyśliłam. Wykorzystam ojca stolarnie i zajmie się wykonywanie drzwi na wymiar. Oczywiście to będą również drzwi z montażem. We Wrocławiu czegoś takiego brakuje. Musiałam wdrożyć się w branże i te tematykę. Widzę, że na rynku coraz bardziej popularne są domy pasywne. Dlatego właśnie w stolarni chcę wykonywać drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrznego do takich domów. Przecież domy pasywne, nie tylko musza mieć drzwi z odpowiednimi parametrami, jednak także drzwi do takich domów musza się prezentować odpowiedni i być nowoczesne. Także w stolarni taty mogę wykonywać solidne drzwi techniczne wrocław z drewna. Myślę, że na takie drzwi również jest zapotrzebowanie na rynku we Wrocławiu. Plan jest, teraz należy zacząć działać. Przede wszystkim muszę rozpocząć batalie z biurokracja, która wiadomo, że wiele osób zniechęca, ale mnie nie! Bardzo spodobał mi się z pomysł z drzwiami i nie zamierzam z niego rezygnować. Na szczęście w urzędzie, trafiam na miła panią, która pomogła mi ze wszystkimi dokumentami, a były ich strasznie dużo. Poza tym musiałam wyrobić pieczątkę i jeszcze zostało staranie, aby otrzymać dofinansowanie.

Z dokumentami poszło nawet szybko i już po miesiącu mogłam działać. Oczywiście nie mogłam zapominać o promocji, bo przecież reklama w każdej branży jest bardzo ważna, a wiadomo, że każdy musi się jakoś dowiedzieć o mojej działalność czyli o wykonywaniu drzwi na wymiar dla każdego.