Najlepszy pracownik firmy tworzącej strony www

Pracuję w jednej z największych firm usługowych w Gdańsku. Mamy swój własny dział informatyczny, który jest bardzo rozbudowany. Pracuje u nas Grzegorz, którego rolą jest projektowanie stron www w sieni. Świadczymy usługi internetowe i tworzenie stron www jest jedną z naszych usług, za która odpowiada właśnie Grzegorz.

Tworzenie stron WWW idzie mu jak po maśle

Tworzenie stron WWWBardzo się lubimy, bo Grzegorz mimo iż pełni ważną funkcję w pracy to się nie wywyższa i dogaduje się ze wszystkimi pracownikami. Dzisiaj poszłam do niego ze zleceniem, ponieważ pozyskałam klienta, który chce zamówić u nas strony www dla swoich firm, bo ma dwie. Trochę u niego spędziłam czasu, ponieważ fajnie nam się rozmawiało. Wszyscy sprzedawcy zawsze dostarczają do Grzegorza swoje zlecenia na strony internetowe drogą e mailową, ale ja wolę się do niego przejść. Grzegorz bardzo mi się podoba i mi imponuje, ponieważ tworzenie stron www wymaga ogromnej kreatywności i taką właśnie Grzegorz się wykazuje. Grzegorz pracuje u nas od kilku lat i od samego początku buduje strony internetowe dla klientów. W pracy jest szanowanym pracownikiem i szef zawsze na zebraniach dziękuje mu za projektowanie stron www i za pracę, którą dla niego wykonuje. U nas w pracy często dostajemy premie, jak uda nam się wykonać target. Grzegorz mi kiedyś powiedział, że poza podstawowym wynagrodzenie dostaje też pieniądze za strony www, które wykonał. Bardzo dużo zleceń mamy każdego dnia, więc pieniądze na pewno zarabia bardzo duże.

Jest to zrozumiałe, ponieważ Grzegorz wykonuje najważniejszą pracę w naszej firmie. Na koniec wpadły mi jeszcze dwa zlecenia na tworzenie stron www, ale było już dość późno, więc przeszłam mu je e mailem. Postanowiłam, że jak jutro do niego pójdę to zaproszę go na kawkę po pracy. Mam nadzieję, że się zgodzi.

Jeśli poszukujesz firmy torzącej strony WWW to zajżyj na: http://mintes.pl