Sklep z artykułami malarskimi

Siedem miesięcy temu postanowiłam założyć własny sklep. Właśnie porzuciłam pracę i nie zamierzałam już szukać nowej. Tym razem chciałam pracować na własny rachunek i miałam już przygotowany dobry plan. Mój kolega miał fantastyczny talent i postanowiłam go wykorzystać.

Szablony na ścianę elementem wyposażenia sklepu dekoratorskiego

Naklejki malarskie

Widziałam kiedyś sklep z szablonami malarskimi i byłam zaskoczona z jednej strony ogromnymi kosztami a z drugiej bardzo skromnym wyborem. Dominowały tam głównie napisy na ścianę, które podobać się mogły chyba tylko nastolatkom. Poczytałam więc trochę i okazało się, że wykonanie szablonu to jest niedroga i dość prosta sprawa więc mogłabym zajmować się ich produkcją na własną rękę. Brakowało mi tylko pomysłów na te szablony do malowania dlatego pomyślałam o koledze. Wymyśliłam kilka motywów i poprosiłam go o zaprojektowanie ich dla mnie. Wyszły bardzo ładnie. W ten sposób powstały moje trzy pierwsze szablony na ścianę. Od tego czasu on zarzucał mnie nowymi, coraz bardziej różnorodnymi projektami. Na początku niewiele płaciłam za jego projekty ale kiedy mój sklep zaczął na siebie zarabiać odwzajemniłam mu się i również on zaczął zyskiwać na tym przedsięwzięciu. Trochę jednak potrwało zanim moje szablony malarskie naprawdę zaczęły się sprzedawać. Nie sprzyjała lokalizacja sklepu. Poza tym nie wiedziałam jak się rozreklamować. Tutaj musiałam poprosić o pomoc jeszcze innego kolegę. Założył mi on stronę internetową i wtedy mój sklep zaczął porządnie funkcjonować. Coraz więcej osób zaglądało, coraz więcej osób dzwoniło a wreszcie coraz więcej osób zaczęło zamawiać.

Właściwie minęło dopiero pół roku odkąd prowadzę ten sklep więc jestem w pełni zadowolona z tego jak rozwinął się w tak krótkim czasie.

Więcej informacji o materiałach dekoratorskich szukaj na http://dekorius.pl