Naprawa żurawi a moje bezrobocie

Przez wiele lat pracowałem oraz mieszkałem za granicą. To właśnie tam zdobyłem ogromne doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. Do kraju zdecydowałem się wrócić z uwagi na moją matkę, która potrzebowała opieki i wparcia.

Naprawa żurawi – czyżby nikt jej nie potrzebował?

naprawa żurawiMoją największą pasją jest konserwacja żurawi i za granicą bardzo często wykonywałem tego typu pracę. Oczywiście konserwacja suwnic również należy do moich kompetencji. Uznałem w takiej sytuacji, że poszukam zatrudnienia w firmie, dla której będę mógł pracować przy konserwacjach czy naprawach. Za granicą częsta była naprawa urządzeń transportu bliskiego, więc mam w tym temacie ogromne doświadczenie. Również naprawa hds jest mi bardzo dobrze znana. Posiadam niezbędne uprawnienia, więc mogę wykonywać różnego rodzaju prace. Wiem także jak prawidłowo przebiega szybka naprawa żurawi i wiem, że będę bardzo cennym pracownikiem dla firmy, która zdecyduje się mnie zatrudnić. Wysłałem kilka e maili do firm tematycznych i czekałem na jakiś odzew. Po kilku dniach odezwał się do mnie Pan Eustachy, który zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Wypytał mnie jak przebiega naprawa urządzeń transportu bliskiego oraz na co należy zwracać szczególną uwagę. Konserwacja żurawi, dźwigów, podnośników czy konserwacja suwnic były mi bardzo dobrze i zaimponowałem Eustachemu. Po dość długiej rozmowie zdecydował się mnie przyjąć na okres próbny. Byłem zachwycony i bardzo szczęśliwy. Pierwszym moim zadaniem była konserwacja żurawi, którą zlecił stały klient.

Oczywiście całą pracę wykonałem bardzo szybko i w pełni profesjonalnie co pozwoliło mi zabłyszczeć w oczach szefa. Znam swoją wartość i doskonale wiem na co mnie stać. Ta praca jest dla mnie idealna i zrobię wszystko, aby się sprawdzić i dostać zatrudnienie na stałe