Nowe rolety w wynajmowanym mieszkaniu

Moja koleżanka ze swoim partnerem wynajmowali parę lat bardzo ładne mieszkanie. Mieszkanie to mieści się w Bydgoszczy niedaleko centrum. Także z tego mieszkania było naprawdę wszędzie blisko. I gdy umawialiśmy się gdzieś na mieście to znajomi jako jedyni mogli przyjść spacerkiem.

Piękne rolety można kupić w Bydgoszczy

roletyJa też zanim z mężem kupiliśmy mieszkanie mieszkaliśmy w wynajmowanych mieszkaniach. Jednak my mieliśmy zupełnie inny stosunek do tych mieszkań. Znajomi zrobili naprawdę dużo remontów w tym mieszkaniu. My z mężem gdy wynajmowaliśmy mieszkanie oczywiście dbaliśmy o nie i sprzątaliśmy jednak nie zdecydowaliśmy się na to by coś w nie inwestować. W końcu nie jest to nasze mieszkanie i nie wiem jaki to by miało sens. Znajomi za to wymienili podłogi na nowe a nawet kupili nowe rolety wszędzie. Chociaż w mieszkaniu były atrakcyjne rolety dostępne w Bydgoszczy, to oni chcieli mieć swoje takie jakie im się będą podobały. Takie rolety materiałowe do wszystkich pomieszczeń przecież kosztowały ich nie mało. A wtedy oszczędzali podobno na mieszkanie.Do sypialni kupili nawet rolety dzień noc chociaż one są bardzo drogie. Przecież wiadomo, że jeśli będą się przeprowadzać do nowego mieszkania to raczej nie wezmą ich z sobą. Zresztą nie wiadomo czy nawet wielkością będą pasowały do okien w nowym mieszkaniu. Rozumiem, że jeśli nie było by nić na oknach i by kupili jakieś tanie roletki tylko dlatego, że wiedzieli że będą raczej mieszkać tam parę lat.

Jednak nie do końca rozumiem akurat takie inwestycje w czyjeś mieszkanie. Ostatnio znajomi pochwalili się tym, że będą niedługo starać się o kredyt mieszkaniowy i chcą kupić nowe mieszkanie. Bardzo cieszę się z tego powodu bo wiem, że teraz gdy będą coś robić to będą to robić w swoim mieszkaniu. I to mieszkanie będzie już ich na zawsze.