Nowoczesne krzesełka już wkrótce

W naszym mieście, następuje budowa nowego stadionu piłkarskiego. Od dawna wyczekiwana inwestycja ma powstać w zaledwie 2 lata. Będzie to, najnowocześniejszy stadion w całym kraju, dzięki czemu będzie można organizować wiele imprez o charakterze kulturowym. Budowa ma się rozpocząć w najbliższy poniedziałek.

Krzesełka stadionowe z pomysłem

krzesełka na stadionyOd dłuższego obecny stadion miejski wymagał remontu. Duże zaangażowanie władz miasta, pozwoliło na przyspieszenie realizacji owej inwestycji. Najciekawszym pomysłem, który ma być wykorzystany przy budowie stadionu to wygląd jego krzesełek. Miasto ogłosiło konkurs, na najciekawszy wygląd krzesełek. Projekt ma na celu, połączenie barw miasta, z barwami flagowymi, lokalnego klubu piłkarskiego. Krzesełka wykonywać będzie firma, która ma ponad 10 lat doświadczenia w swojej branży. Wysyłają oni krzesełka na stadiony, znajdujące się zarówno w Europie Zachodniej, jak i Wschodniej. Cieszymy się, że w ramach jednej inwestycji, swoje cegiełki dołożą również lokalne przedsiębiorstwa. Na pomysł z nowym oznaczeniem krzesełek, wpadł Prezydent miasta Pan Ryszard Kwiatkowski, który prywatnie jest wielkim fanem piłki nożnej i jak mówi, stanowi to idealne połączenie jego dwóch największych pasji, czyli piłki nożnej i polityki. Konkurs zostanie rozstrzygnięty pod koniec przyszłej jesieni.

Mamy nadzieję, że stadion po ukończeniu budowy, zachwyci wszystkich mieszkańców i będzie stanowił symbol naszego miasta. Jak nam wiadomo zgłaszają się już różne firmy, które chciałby wynająć stadion pod imprezy kulturowe, co jest dużym plusem jeżeli chodzi o budżet miasta. Na samo otwarcie stadionu i pokaz specjalnie zaprojektowanych krzesełek zostaną zaproszeni sami znamienici goście, od gwiazd show-biznesu, po polityków.