Nowy dom z bali siostry

Moja siostra jakiś czas temu zmieniła pracę. Praca ta związana jest z naprawdę sporą podwyżką.Siostra teraz jest naprawdę zadowolona z tego ile zarabia. W sumie to ich byt na tyle się poprawił, że siostra stwierdziła, że chce zmienić mieszkanie na większe.

Domy z bali w dobrych cenach

domy z baliDo tej pory siostra razem z dziećmi mieszkała w dwupokojowym mieszkaniu także taka zmiana wyjdzie im na pewno tylko na dobre.Siostra szukała naprawdę długo odpowiedniego mieszkania jednak jakoś nic akurat nie było takiego. Ona chciała mieć mniej więcej dwa razy większe mieszkanie niż miała teraz. Jednak takich dużych mieszkań jak się okazuje nie ma wcale dużo na rynku. Siostra jednak dowiedziała się od swojej koleżanki, że całkiem niedaleko jej starego mieszkania mają powstać solidne domy z bali i one będą w naprawdę dobrych cenach. Takie domy z bali pod klucz były dla siostry jak najbardziej atrakcyjne. Ona nawet nie przypuszczała, że takie domy drewniane z bali będą w jej zasięgu. Siostra wpłaciła zaliczkę i podpisała umowę kupna. Te domy drewniane pod klucz mają być gotowe już za dwa miesiące. Ja nawet nie przypuszczałam, że takie domy z bali całoroczne mogą być tak szybko zbudowane. Siostra już teraz zaczyna zamawiać nowe meble do mieszkania. No bo te meble, które chce zamówić mają naprawdę długi termin realizacji zatem dobrze zrobić to już teraz. Siostra także rozmawiała już z panem, który ma jej pomalować całe mieszkanie a także położyć płytki w łazience. Płytki do łazienki zresztą też już wybrała.

Teraz będzie miała w końcu dużą łazienkę, o której zawsze marzyła. Ja się cieszę, że siostra będzie miała teraz ogród. Mam nadzieję, że będę miała dosyć często okazję z niego korzystać. Siostra także planuje w naprawdę interesujący sposób zagospodarować ten ogród. Jestem ciekawa efektu.