Oferuję renowację felg zabytkowych aut

Zabytkowymi samochodami zacząłem się interesować już w trakcie studiów. Kiedy przebywałem w Gliwicach, to poznałem faceta, który kolekcjonuje takie samochody i wtedy się w nich zakochałem. Kolekcjonowanie samochodów zabytkowych jest dla mnie za drogą sprawą, dlatego uznałem, że zajmę się czymś innym.

Renowacja felg nie taka prosta!

renowacja renowacja

Założyłem lakiernię, gdzie wykonuję malowanie proszkowe różnych aut. Zgłaszają się do mnie ludzie z całych Gliwic, ponieważ oferuję nowoczesne malowanie proszkowe, które jest bardzo trwałe. Uznałem, że skoro kocham samochody zabytkowe, to również coś dla nich zorganizuję. Zainteresowała mnie renowacja felg, które zakupuję od użytkowników starych pojazdów. Wszystkie felgi kupuję w dość niskich cenach i je odnawiam. Taka sprawna renowacja felg w Opolu jest dość czasochłonna, ponieważ wykonuję to bardzo starannie. Klienci, którzy mają takie pojazdy zabytkowe chętnie kupują moje odnowione felgi do swoich pojazdów. Czasami uda mi się znaleźć jakieś stare bardzo felgi, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów, z którymi współpracuję. W przyszłości chciałbym restaurować stare samochody, ale na razie wystarcza mi renowacja felg, która jest dla mnie bardzo ciekawym zajęciem. Lubię się tym zajmować bo sprawia mi to frajdę, podobnie jak malowanie proszkowe, które również lubię wykonywać. Materiały dostarcza mi przedstawiciel handlowy z jednej Opolskiej hurtowni. Mają tam świetne produkty, dzięki czemu malowanie proszkowe jest naprawdę bardzo precyzyjny.

Dzięki ich produktom również renowacja felg wykonywana jest równie perfekcyjnie. Jestem cenionym przedsiębiorcą i dbam o jakość wszystkich produktów, które są u mnie używane. Firmę prowadzę całkowicie samodzielnie i nie zamierzam tego zmieniać. Mógłbym pracować całymi dniami.