Opieka prawna dla rodziny

Pracuję w mojej firmie już cztery lata, Jestem bardzo zadowolony z pakietu, który oferuje mój pracodawca, Przede wszystkim opieka prawna. W zeszłym roku miałem duże problemy gdyż ktoś ukradł mi auto. Była to skomplikowana sprawa bo w trakcie tej kradzieży był wypadek samochodowy.

Opieka prawna i zdrowotna to podstawa

Opieka prawnaWszystko bardzo się wtedy skomplikowało, a do tego moja żona była wtedy w ósmym miesiącu ciąży a my byliśmy bez samochodu. To było nie do zniesienia. Prawnik dla firmy, który mi wtedy pomagał wszystkim się zajął. Prawo medyczne tez stanęło po naszej stronie z racji tego, że ciąża mojej żony była zagrożona, więc przyspieszono cały proces. Wszystko szybko się skończyło, a ja oprócz tego, że odzyskałem samochód to otrzymałem odszkodowanie z racji poniesionych strat moralnych. Stwierdziłem wtedy, że bardzo ważne jest jednak pracować na umowę zlecenie, bo bez tego nie mamy tak na prawdę żądnych świadczeń. Dzisiaj nasz syn ma już rok i jest zdrowym i szczęśliwym małym człowiekiem. Tania opieka prawna w naszej firmie też działa jak należy. Możemy udać się do jakiegokolwiek chcemy dentysty, a on opłaci nam czterdzieści procent tego co wydamy. Bardzo mi zależy na tym stanowisku bo jak wiadomo dzieci będą rosły i co chwilę są jakieś choroby w przedszkolu itp, taka prywatna opieka zdrowotna to wygodne rozwiązanie, nie trzeba stać w kolejkach, nie jest się sfrustrowanym i zawsze mile przyjętym.

Bardzo się cieszę z tych wszystkich pakietów, które posiadam i zamierzam z nich czynnie korzystać. Sam też miewam problemy zdrowotne.