Otwieranie samochodów na zakupach

Jestem Kasia. Umówiłam się po pracy na zakupy z moimi przyjaciółkami. Jak zawsze w piątek po wypłacie spotykamy się z dziewczynami w galerii i zawsze sobie wzajemnie doradzamy. Kupujemy a to ciuchy a to torebki. Zależy co się której akurat podoba.

Otwieranie samochodów to popularna usługa

otwieranie samochodów Mój narzeczony nie lubi ze mną chodzić po sklepach. Mam przy okazji szansę żeby sobie z przyjaciółkami pogadać. Do pracy wzięłam dzisiaj auto narzeczonego bo w moim zepsuły się hamulce i odstawiłam je wczoraj do warsztatu. Mój narzeczony jest informatykiem i pracuje dzisiaj zdalnie w domu. Zakupy były udane. Pożegnałam się z koleżankami i włożyłam zakupy do bagażnika. Jak się zorientowałam po chwili razem z kluczykami. Zadzwoniłam do narzeczonego i podał mi numer do fachowcy, który otworzy mi awaryjnie drzwi. Awaryjne otwieranie jest dodatkowo płatne ponieważ specjalista przyjeżdża bardzo szybko żeby wykonać usługę. Awaryjne otwieranie drzwi odbywa się niezależnie od miejsca. Pan do którego zadzwoniłam obsługuje cały nasz region. W miejscowości Warszawa o osiemnastej nie ma już korków więc pan Marek był w ciągu piętnastu minut. Otwieranie drzwi zajęło mu dziesięć minut. Do samochodu podłączył urządzenie i i otwieranie samochodu poszło mu raz dwa. Nie było żadnych śladów nic nie zostało zniszczone. Zamek nadal działa nie trzeba zmieniać ani zamka ani klucza. Tanie otwieranie samochodów w warszawie w tym czasach jest częstym zgłoszeniem, szczególnie w trakcie zakupów jak to powiedział pan Marek.

Dlatego nawet na parkingu ma rozwieszone plakaty odnośnie takich problemów, gdzie należy dzwonić. Dopiero teraz zobaczyłam ten plakat. Zapisałam sobie w telefonie do niego numer. Jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji. Najważniejsze że z samochodem jest wszystko dobrze i narzeczony nie będzie na mnie zły