Para młoda poszukuje dja na wesele

Do ślubu zostało niewiele czasu a my nawet nie mamy jeszcze załatwionego zespołu muzycznego. Zaczęłam się trochę denerwować, ponieważ czas upływał nieubłaganie. Pewnego razu wraz z moim narzeczonym byliśmy na spotkaniu towarzyskim u znajomych i rozwinął się temat ślubów.

Dj miał dla nas czas

djPowiedzieliśmy wtedy, że nie mamy żadnego zespołu i się trochę tym stresujemy. Macek, znajomy mojego narzeczonego powiedział, że u niego w firmie pracuje chłopak, który dorabia jako dj i można go spotkać w wielu Gdańskich klubach. Zaoferował nam pomoc. Nie byłam do końca przekonana, czy dj na wesele to dobry pomysł, ale Maciek pokazał nam filmik z udziałem znajomego i błyskawicznie zmieniłam zdanie. Był on naprawdę świetny a przy jego muzyce wszyscy doskonale się bawili. Zrozumiałam od razu, że dj na wesele to najlepsze rozwiązanie i już nie interesował mnie żaden zespół muzyczny. Mam nadzieję, że ten dj znajdzie dla nas czas i zgodzi się zagrać na naszym weselu. Po dwóch dniach Maciek zadzwonił do mojego narzeczonego, żeby powiedzieć, że dj zgodził się z nami spotkać i na pewno zagra na naszym weselu. Niezmiernie się ucieszyłam i bardzo mi ulżyło. Będzie u nas dj na wesele co nas dość cieszy. Chłopak ma świetny sprzęt i doskonale zna się na tym wszystkim. Dodatkowo możemy sobie wybrać utwory, które będą grane podczas zabawy. Od razu zadzwoniłam do Marysi, która będzie moją świadkową, by jej powiedzieć, że będzie dj na wesele. Marysia oczywiście bardzo się ucieszyła i powiedziała, że dj to najlepsze rozwiązanie i na pewno będziemy bardzo zadowoleni.

No to już mamy wszystko zapięte na ostatni guzik. Nie muszę się o nic martwić, tylko cieszyć nadchodzącym czasem. Wiem, że to będzie najpiękniejszy dzień w moim życiu i chcę go spędzić szczęśliwa. Tak będzie. Ja polecam stronę Prawdziwywodzirej – Gdańsk.