Piękne poduszki dekoracyjne ożywią każde pomiezczenie

Często zastanawiamy się nad tym, co zrobić aby nadać naszym pomieszczeniom mieszkalnym duszy i charakteru. Wydaje nam się, że odpowiedzią na taki problem jest oczywiście remont, jednak nasze mieszkanie może stać się piękniejsze za o wiele niższą cenę.

Śliczne poduszki dekoracyjne

poduszka dekoracyjnaDotychczas omijałam szerokim łukiem wszelkiego rodzaju sklepy z asortymentem dekoracyjnym, głównie przez wzgląd na to, iż niezbyt lubię mało użyteczne przedmioty, które teoretycznie mają na celu poprawić jakość wizualną danego pomieszczenia, choć tak naprawdę jedynie zbierają kurz. Pewnego dnia jednak dotarło do mnie, że moje mieszkanie jest pozbawione całkowicie duszy. Pomimo pięknego koloru ścian i wspaniałych mebli brakowało mu charakteru i czegoś, co nadawałoby przytulnej atmosfery. Zaczęłam zatem szukać elementów dekoracyjnych, które jednocześnie mogą znaleźć praktyczne zastosowanie. Wtedy też trafiłam do sklepu internetowego w którym znalazłam przepiękne poduszki. Poduszka dekoracyjna okazała się być odpowiedzią na mój problem. Nie tylko uroczo wyglądała i wprowadzała do pomieszczenia ciepłej, domowej atmosfery, ale także była oczywiście przydatna. W sklepie tym znajdowało się mnóstwo takich poduszek o najróżniejszych kształtach i motywach. Bardzo przypadły mi do gustu poduszki w kształcie główek kotków czy piesków, ale także te przypominające pączki i donuty oblane czekoladą i posypane kolorowymi cukierkami. Postanowiłam, że zakupię zatem takie poduszki zarówno do mojego salonu, jak i do kuchni.

Poduszki okazały się bardzo tanim wydatkiem i jednocześnie efektownym. Już kilka z nich zrobiło naprawdę wielką różnicę w aspekcie wizualnym mojego mieszkania. Poduszki w kształcie pączków zdobią obecnie moją ławę w kuchni dzięki czemu kuchnia wygląda radośniej i kolorowo, zaś te w kształcie zwierzątek mam w salonie i doskonale zgrały się z jego wystrojem dodatkowo wprowadzając do niego dużo ciepła. 

Źródło: marina-maison.pl