Planując ślub pamiętaj o dj’u

Wydarzenia, jakimi są ślub i wesele to jedne z najtrudniejszych do zaplanowania uroczystości w życiu. Wymaga to nie lada zdolności logistycznych i organizatorskich.

Odpowiedni dj to jedna z najważniejszych kwestii

djW jaki sposób odpowiednio zaplanować poszczególne elementy tego dnia tak, aby wszystko się powiodło i nie rozczarowało gości? Biorąc pod uwagę Śląsk, można skorzystać z usług doradcy weselnego. Jest to spora pomoc w zakresie planowania harmonogramu i wydatków na poszczególne elementy. Dj Śląsk albo weselny zespół muzyków, to jedno z wielu pytań, na jakie trzeba będzie sobie wcześniej odpowiedzieć. Dj na wesele jest opcją tańszą i przemawia to na jego korzyść, jeśli zależy nam na ograniczeniu budżetu weselnego. Dj weselny dysponuje szerokim wachlarzem dostępnej muzyki i należy z nim podpisać umowę, aby mieć zagwarantowany termin i godziny dyspozycyjności. Odpowiednio wcześnie trzeba poinformować gości, osobiście lub poprzez wysłanie zaproszenia pocztą. Dj wesele powinien być do dyspozycji celem ustalenia repertuaru. Z każdym wykonawcą trzeba mieć podpisaną umowę, to samo dotyczy fotografa czy filmowca, którzy upamiętnią naszą uroczystość i jej najpiękniejsze momenty. Dzięki temu nic nas nie zaskoczy. Liczebność przyjęcia warto dostosować do swoich oczekiwań i budżetu, w zależności od tego, czy wolimy imprezy bardziej kameralne w bliskim gronie, czy huczne przyjęcia. Wtedy też decydujemy, czy zapraszamy tylko najbliższą rodzinę, czy powiększamy grono o znajomych pary młodej, zapraszając także małe dzieci z rodzicami.

Wszystkie osoby zapraszane na imprezę możemy poprosić na zaproszeniu lub telefonicznie o potwierdzenie swojej obecności na przyjęciu, co pozwoli na precyzyjne określenie liczby miejsc noclegowych albo odpowiednie ustawienie stolików w restauracji.

Polecamy: dj weselny śląsk – www.prezenterzy-tychy.pl