Poznaję specjalistę od usług remontowo budowlanych

 

Szef zorganizował imprezę dla kontrahentów. Zaproszeni zostali także pracownicy z każdej firmy i szykowała się na prawdę niezła zabawa. Poznamy w końcu osoby, z którymi często rozmawiamy przez telefon załatwiając sprawy biznesowe.

Poznany specjalista świadczy mnóstwo usług remontowo budowlanych

uslugi remontowo-budowlane w BydgoszczyDla nas to doskonała wiadomość. Poznamy przy okazji nowych klientów, których jeszcze nie mieliśmy okazji obsługiwać. Podobno ma być tam facet, który oferuje uslugi remontowo-budowlane w Bydgoszczy i podobno jest jednym z najlepszych w tej branży. Już nie mogłem się doczekać aż go poznam. Szef mi nadmienił, że obsługą właśnie tego klienta będę się zajmował, dlatego chciałem go jak najlepiej poznać. Impreza rozpoczęła się oficjalnym obiadem. Bez problemu zlokalizowałem tego faceta, bo szef mi wyjaśnił jak wygląda. Trzeba zrobić dobry grunt pod interes. Podszedłem do niego i podjąłem dyskusję. Dowiedziałem się, że jego uslugi remontowo-budowlane w Bydgoszczy są najlepiej oceniane w całym kraju a w jego firmie pracownicy są w stanie wykonać dosłownie wszystko. Podobno zajmowali się nowymi blokami, które powstały u nas w centrum. Widziałem je i przyznam, że robią wrażenie, bo są nowoczesne i bardzo efektywne. Sam chciałbym w takim budynku zamieszkać. Z facetem spędziłem w zasadzie cały wieczór. Nawet powiedziałem mu jakie mamy oferty dla takich klientów i zachęciłem do współpracy. Szef co prawda już prowadził jakieś wstępne rozmowy, ale mi zależało, ażeby na pewno zdobyć takiego dużego klienta.

Impreza, która została zorganizowana przyniosła zamierzone skutki. Udało mi się nakłonić tego człowieka do współpracy a moja oferta bardzo mu się spodobała. Będziemy obsługiwać jedną z najlepszych firm z Bydgoszczy i jestem z tego bardzo dumny.