Spacery zimowe

Kiedy planowaliśmy z mężem dziecko, chcieliśmy żeby urodziło się w pierwszej połowie roku. I udało się nam to. Miesiąc temu, czyli w styczniu na świat przyszedł nasz ukochany synek. Zakochaliśmy się w nim oboje z mężem w tej samej sekundzie, kiedy tylko został położony mi na brzuchu. 

Mufki chroniące ręce przed mrozem

modne mufki do wózkaOczywiście jak na przykładnych rodziców przystało przez pierwsze dwa tygodnie w ogóle nie wychodziliśmy z maleństwem na spacery. Jednak kiedy nie było bardzo mroźno, po dwóch tygodniach rekonwalescencji wyszliśmy z naszym synusiem na pierwszy spacer. Co chwilkę musiałam coś poprawić w wózku i co chwilę musiałam ściągać rękawiczki po czym znów je ubierać i tak w kółko. Było to bardzo niewygodne. Ale na drugi dzień, mój mąż zrobił mi ogromną niespodziankę. Zakupił dla mnie piękne, modne mufki do wózka. Moje modne mufki do wózka, są w kolorze biało różowym, co prawda do czarnego wózka nie do końca pasują, ale w końcu mają być ozdobą dla moich rąk. Dzięki moim modnym mufkom do wózka, kiedy idę na spacery z naszym cudownym synkiem, nie muszę zabierać ze sobą rękawiczek. Wystarczy, że kiedy potrzebuję coś poprawić przy maleństwie, wyciągnę ręce z modnych mufek do wózka, zrobię co mam zrobić i wsadzę ręce z powrotem do nich. Moje modne mufki do wózka, mają funkcję przyczepienia ich do rączki od wózka i dzięki temu bardzo ułatwia to wyjmowanie i wykładanie do nich rąk. Jednak cały czas powtarzałam, że jedna para modnych mufek do wózka mi nie wystarczy. I chyba dlatego dzisiaj otrzymałam kolejną parę.

Chodząc na spacery z naszym szkrabem widzę, że coraz więcej kobiet używa właśnie takiego rozwiązania zamiast rękawiczek. To zdecydowania ułatwia możliwość szybkiej reakcji, kiedy trzeba przy dziecku coś poprawić. Nie trzeba się już męczyć ze ściąganiem i zakładaniem rękawiczek, nawet najwygodniejszych.