Praca i wykonywanie badań geologicznych

Pół roku temu dostałem pracę w firmie geologicznej. Firma, w której właśnie tą pracę dostałem jest to firma świadcząca różnego rodzaju usługi geologiczne. Firma ta swoją siedzibę ma w przepięknym mieście, jakim jest Kraków. Ja w sumie nie pochodzę z Krakowa, albowiem urodziłem się i wychowałem w jednym z większych miast znajdujących się we wschodniej Polsce, jednakże właśnie do Krakowa przyjechałem na studia.

Badania geologiczne i inne zlecenia

badania geologiczneMożna powiedzieć, że zakochałem się w tym mieście, spotkałem również tutaj miłość mojego życia, dlatego też postanowiłem osiedlić się w tym przepięknym małopolskim mieście na stałe. Mój wyuczony zawód, jest to ciężki zawód, a mianowicie zawód, jakim jest geolog. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku geologicznym, chociaż muszę powiedzieć, że nie był to mój wymarzony zawód. Studia ukończyłem dwa lata temu, jednakże przez półtorej roku po skończeniu studiów mieszkałem w innym kraju, dlatego też nie mogłem pracować w tym swoim zawodzie. Jednakże, pół roku temu wróciłem do Polski i do Krakowa i na szczęście dość szybko udało mi się znaleźć miejsce pracy. W firmie, w której obecnie pracuję, jak już pisałem nie pracuję długo, jednakże póki co z tej pracy jestem naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony. Firma ta dostaje przeróżne zadania, żeby zrobić różne dokładne badania geologiczne Kraków, w których branie udziału jest naprawdę ogromną przyjemnością.

Głównie badania przez nas wykonywane są w Krakowie, jednakże również bardzo często zdarza się, że mamy zadanie do wykonania, czy jakieś badanie do zrobienia w innym mieście, a niekiedy również bywa, że badania muszą być przez nas wykonywane za granicą. Praca, jako geolog nie jest łatwą pracą, jednakże można się do tego przyzwyczaić. Dla mnie póki co najważniejsze jest to, że w tej firmie bardzo dobrze mi się pracuje.