Zakupy z mężem i wybór koszulki carhartt

Ostatnio wybraliśmy się razem z mężem na zakupy odzieżowe. W sumie nigdy nie przepadałam za tym żeby chodzić razem z mężem na zakupy. On po prostu jest jeszcze bardziej wybredny na zakupach niż ja. W sumie praktycznie nic mu się nie podoba. Musimy zawsze odwiedzić chyba wszystkie sklepy zanim mąż wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Carhartt koszulka to dobry wybór

carhartt koszulkaI nawet gdy mi się ta rzecz nie podoba jakoś szczególnie mocno to utwierdzam męża, że tak właśnie jest gdyż po prostu na ogół mam już po prostu dość chodzenia z nim po sklepach. Jednak mąż po prostu nie lubi chodzić sam po sklepach i zawsze prosi mnie bym poszła z nim. Uważa, że beze mnie nie jest w stanie podjąć decyzji co do zakupów. Ja jednak jestem zupełnie innego zdania niż on. Tym razem chodziliśmy już naprawdę długo gdy mąż znalazł koszulkę Backyard Cartel, które zresztą ma już kilka sztuk w domu. W sumie koszulki te są naprawdę dobrej jakości także nie mam nic przeciwko by sobie taką kupił. W następnym sklepie spodobała mu się bluza prosto, w sumie w Katowicach jest to jedyny taki sklep z tymi bluzami. W sumie stwierdził, że przymierzy Prosto Klasyk bo takie bluzy najbardziej mu się podobają. I tym razem muszę przyznać, że rzeczywiście wyglądał w niej bardzo dobrze. Bluza wyglądała jakby była na niego szyta. Do bluzy została zakupiona także tania carhartt koszulka i wtedy powiedział, że kupił wszystko to co chciał. W sumie zazwyczaj mąż kupował tylko jedną rzecz. Także tym razem mam nadzieję, że ze względu na to, że kupił jednak więcej rzeczy nie będzie chciał przyjść szybko na kolejne zakupy.

A i tym razem ja skorzystałam, bo podczas zakupów kupiłam sobie śliczne buty, które idealnie będą pasowały do mojej nowej torebki. Moje buty kosztowały tyle co całe zakupy męża także tym razem nie musiałam słuchać tego jak dużo wydaję.