Praca na zaliczenie i projektowanie wizytówek

W szkole dostaliśmy zadanie z informatyki, nauczyciel kazał nam wykonać program do wizytówek, który miał decydować o naszym zaliczeniu. Zadanie jest fajne i kreator wizytówek nie jest chyba trudny to stworzenia.

Projektowanie wizytówek to świetna zabawa

projektowanie wizytówekDo pracy od razu się zabrałem po zajęciach, ponieważ nie lubiłem robić nic na ostatnią chwilę. Uznałem, że projektowanie wizytówek to fajna sprawa i kreator wizytówek daje dużo możliwości. W necie poszukałem trochę bo chciałem zapoznać się z tematem zanim zacznę. Znalazłem wizytówki wzory i postanowiłem, że zrobię i wrzucę takie w swój program do wizytówek, ponieważ założyłem, że mój kreator wizytówek będzie prosty w obsłudze. Znalazłem też wizytówki online, więc takie rozwiązanie też zastosowałem. Nauczyciel powiedział, że jeżeli chcemy to możemy pracować w grupach, albo w parach, ale ja lubię wszystko robić samodzielnie. Mam mnóstwo pomysłów, jestem kreatywny i nie wyobrażam sobie, aby ktoś ingerował w moje projekty a przy pracy grupowej na pewno by tak było. Zrobiłem się już głodny, więc postanowiłem zejść do kuchni po kanapki zanim zabiorę się za program do wizytówek, ponieważ z pustym żołądkiem to trudno się myśli i pracuje. Zjadłem kanapki z serem i wróciłem do siebie. Był piątkowy wieczór i trochę mnie nosiło, bo zawsze w piątki wychodzimy z chłopakami na miasto. Już kilka razy do mnie dzwonili i mnie namawiali, żebym wyszedł, ale powiedziałem im, że nie tym razem. Poza tym chcę szybko zrobić program do wizytówek, żeby później mieć więcej czasu wolnego dla siebie.

Moja dziewczyna Marta miała wpaść do mnie w sobotę, ale odwołałem spotkanie, wiem, że dziś nie zrobię wszystkiego, ale jak poświęcę na to weekend to w poniedziałek już będę mógł przestawić nauczycielowi swój kreator wizytówek i dostać zaliczenie.