Niespodzianka dla żony – fototapety na ścianę

Jestem Adam, pracuje jako kierowca dla firmy, która sprzedaje fototapety 3d również na rynki zagraniczne. Mamy dużo zleceń przez wzgląd na niskie ceny i bardzo dobre jakościowo fototapety na ścianę.

Fototapety na ścianę – spodobają się jej?

bardzo ładne fototapety na ścianęZleceń mamy bardzo dużo i często jestem w trasie. Ostatnio miałem zawieść fototapety do kuchni do jakiegoś Niemca, który zamówił ich sporą ilość, więc samochód miałem zapakowany po same brzegi. Lubię jeździć samochodem, więc dalekie trasy nie są dla mnie żadnym problemem. A im więcej zleceń biorę, tym więcej dostaję za to kasy. Na przyszły miesiąc szykuje się jakaś duża akcja, bo słyszałem, że jakiś bogacz z Holandii chce u nas zamówić bardzo ładne fototapety na ścianę, więc zamierzam zagadać szefa, żeby mi przydzielił ten transport. W Holandii dawno nie byłem a mam tam brata, więc przy okazji mógłbym go odwiedzić. Zaraz jak wrócę od Niemca to powiem szefowi, że piszę się na to, żeby zawieść fototapety do sypialni i poproszę o tę robotę. W domu nie mamy żadnej fototapety 3d ale żona ostatnio coraz bardziej naciska, więc postanowiłem zrobić jej niespodziankę i kupiłem fototapety do kuchni, o których ciągle mówiła żona. Jak będzie w pracy to poproszę Mirka, sąsiada z dołu, żeby pomógł mi je przykleić. Żona to dopiero będzie miała niespodziankę.

Nawet nie spodziewa się, że jak wejdzie do kuchni to pierwsze co zobaczy to nowe fototapety 3d i na pewno nie będzie chciała już wyjść z tej kuchni. Pewnie w ramach wdzięczności upichci mi coś pysznego na kolację. Już nie mogę się doczekać jej reakcji.