Praca z najlepszym zestawem do paznokci hybrydowych z lampą

Odkąd zostałam kosmetyczka wiedziałam, że głównym zabiegiem robionym przeze mnie będzie malowanie paznokci. Postanowiłam wiec kupić najlepszy zestaw do tego właśnie celu. Byłam bardzo podekscytowana moim pomysłem.

Kupno najlepszego zestawu do paznokci hybrydowych

najlepszy zestaw do paznokci hybrydowych z lampąOtworzyłam swój zakład kosmetyczny całkiem niedawno. Wraz z rosnącym popytem oraz modą  na paznokcie robione metodą hybrydową, wiedziałam, że nie mogę odpuścić tego tematu. Przyznam szczerze, że od zawsze lubiłam malować paznokcie. Moimi pierwszymi klientkami były moje przyjaciółki, później poszłam do szkoły o tym profilu. Nie był to nigdy dla mnie problem, by profesjonalnie dbać o dłonie moich klientek. Postanowiłam kupić najlepszy zestaw do paznokci hybrydowych z lampą. Znalezienie i zamówienie takiego zestawu poszło gładko. Cena również była dla mnie przystępna. Za przesyłką czekałam gdzieś może około dwóch-trzech dni. Sprzęt był w bardzo dobrym stanie, nawet pan kurier pomógł mi wnieść ten zestaw. Sprzęt bardzo ładnie wkomponował się w mój salon. Jego kolory zgrały się z resztą salonu, jego otoczeniem. Byłam bardzo zadowolona z tego powodu. Zestaw do paznokci był świetny – mały, poręczny, wygodny. Miał nawet kółka. Przetestowałam go zaczynając zabieg od samych podstaw. Użyłam pilniczka do wykonania manicure, sprężarki do wycięcia skórek. Bardzo ważnym elementem przy tym zabiegu okazała się być lampka. Dawała bardzo silne światło, ułatwiała mi pracę. Zaskoczeniem był też fakt, że w zestawie znajdował się również krem do pielęgnacji dłoni. Byłam pod wrażeniem.

Zrozumiałam jak bardzo ważne jest pójście z czasem. Paznokcie hybrydowe owszem są modne, ale warto jest ułatwić i polepszyć jakość swojej pracy kupując pewne rzeczy. Mogę tez zdradzić, że praca idzie mi szybko i przyjemnie, a grono moich klientek tylko wzrasta.