Producent placów zabaw dla dzieci

Jestem przewodniczącą wspólnoty mieszkaniowej. Tak się złożyło, że wszystkie rodziny zamieszkujące nasz blok, posiadają kilkuletnie dzieci. Nie jesteśmy zwolennikami wychowywania naszych pociech w towarzystwie komputerów czy tabletów. Postanowiliśmy zacząć działać i przedstawić temat na najbliższym zebraniu naszej wspólnoty.

Gdzie szukać producenta placu zabaw dla dzieci?

place zabaw dla dzieci producentPomysł umieszczenia placu zabaw przed naszym blokiem zyskał natychmiastowe uznanie. Ja, jako przewodnicząca przeprowadziłam głosowanie. Okazało się, że niemal wszyscy opowiedzieli się za zorganizowaniem dla dzieci miejsca, gdzie mogłyby bez reszty oddawać się beztroskim harcom. Postanowiłam przystąpić do działania. Otworzyłam internetową przeglądarkę i wpisałam kilka takich haseł: place zabaw dla dzieci producent. Bogata oferta niemal zbiła mnie z nóg. Nie sądziłam, że spotkam się z takim wyborem. Od początku zależało nam, żeby cały plac składał się wyłącznie z drewnianych urządzeń. Bez trudu takie poszukałam. Sądzę, że na początek starczą huśtawki, piaskownica i mała ścianka wspinaczkowa. Już widzę miny dzieciaków! To będzie niesamowita frajda. Także dla nas – dorosłych, gdy będziemy widzieć zadowolone twarze naszych dzieci. Punktem wyjścia, oprócz niewielkiego budżetu, była oczywiście kwestia bezpieczeństwa. zależało nam, żeby zakupione przedmioty były stabilne i nie posiadały wystających, niebezpiecznych elementów. Nasze urwisy mają dopiero po kilka lat, więc musimy dbać, żeby zabawa nie skończyła się czasem tragicznie. 

Zamówienie przyjechało w całości. Montaż okazał się dość prosty – zajęli się tym przedstawiciele męskiego rodu. Kiedy wszystko stanęło na swoim miejscu – śmiechom i radości nie było końca! Do dziś przechowuję w pamięci zadowolone twarze naszych dzieci. Ofiarowaliśmy im doskonałą rozrywkę na długie lata, która nigdy się nie znudzi.