Sprzedałem najlepszy odkurzacz do myjni samochodowej

Dowiedziałem się od kierownika, że przez najbliższe dwa tygodnie będę stał na promocji. Mi to pasowało, bo już nie raz to robiłem i praca jest fajna. Mam promować nasze nowe samochodowe odkurzacze, które są przeznaczone dla myjni samochodowych.

Klient jest zadowolony z odkurzacza do myjni samochodowej

najlepszy odkurzacz do myjni samochodwejZapoznałem się z produktami, które mam promować i przyznam, że to są na prawdę świetne odkurzacze. Ten, który kosztował najwięcej był tak świetny, że sam chciałbym taki mieć! Uznałem, że jest to  najlepszy odkurzacz do myjni samochodwej i na pewno to on będzie się najlepiej sprzedawał. W poniedziałek już byłem całkowicie przygotowany do promocji i zająłem swoje stanowisko. Ludzie chętnie do mnie podchodzili i sprawdzali co to za nowości mamy w ofercie. Wybrałem sobie do prezentacji właśnie ten  najlepszy odkurzacz do myjni samochodowej, aby pokazać dlaczego warto w niego zainwestować. Miałem niezbędne wyposażenie pokazowe i przyznam, że podczas promocji na prawdę świetnie się bawiłem. Jeden z klientów dość długo wszystkiemu się przyglądał aż ostatecznie zdecydował się na zakup tego sprzętu. Mam niezły wynik, bo ledwo co zacząłem a tu już  najlepszy odkurzacz do myjni samochodowej sprzedany. Facet pojawił się drugi raz po jakimś tygodniu i do mnie podszedł. Przyznał, że jest zadowolony z takiego odkurzacza, bo jest doskonały i powiedział, że zawsze już u nas będzie robił zakupy. No proszę jest nieźle. Zyskałem stałego klienta dla naszej firmy co na pewno ucieszy mojego kierownika.

Po promocji wszystkie odkurzacze trafiły do regularnej sprzedaży. Ten, który służył mi za pokazowy świetnie się sprzedaje. Ludzie go sobie polecają, bo jest wart uwagi. Ja wróciłem do standardowej obsługi klienta i jestem w dziale z odkurzaczami.